Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Składane lusterka przy ryglowaniu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=153452)

radekg32 15-03-2012 09:01

Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Witam,panowie czy juz ktos z Was takie cos testowal u siebie ?
wersja EN [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
wersja PL [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

benek 15-03-2012 09:10

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
U mnie działa, chociaż czasami się zacina przy otwieraniu. W ujemnych temperaturach raz miałem problem rano gdyż jedno lustro otwierało się do połowy i musiałem mu ręką pomóc.

radekg32 15-03-2012 09:23

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Ale miales fabrycznie czy sam robiles wg opisu ?

benio 15-03-2012 11:00

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Chyba polska wersja to tutaj -> [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

radekg32 15-03-2012 16:57

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
A ktos ma jakas bardziej "spolszczona" wersje ? Bo niektore zdania-czytaj slowka-sa ni do ladu ni do skladu [kali byc,kali jesc ] ;)

RECONDO 15-03-2012 20:45

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Kilka osób na forum już ma, jest gdzieś nawet tutorial na forum. Fajny bajer ale ma swoje wady... czekam na doskonalszą wersję.

radekg32 15-03-2012 20:52

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Cytat:

Napisał RECONDO (Post 1800640)
Kilka osób na forum już ma, jest gdzieś nawet tutorial na forum. Fajny bajer ale ma swoje wady... czekam na doskonalszą wersję.

No wszystko ma swoje wady jak i zalety...........:)
Tutorial jest tylko taki jakis lamana polszczyzna :)

RECONDO 15-03-2012 20:56

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Hmm. Jeżeli uważasz że tutorial łamaną polszczyzną jest "produktem" naszego forum to masz rację, jest, ale jeden z forumowiczów montujących taki zestaw u siebie zrobił opis, jest tutaj lub na MKP, być moze autorem jest eng lub wojoo - nie pamiętam już dokładnie. W sumie nawet ten opis z wiki jest do przyjęcia, skoro ja zrozumiałem, z pomocą anglisty, to i każdy sobie poradzi.

radekg32 15-03-2012 21:00

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
W sumie wszystko qmam z opisu,procz kilku drobnych rzeczy.
Nie wiem np, czy kazdy MK3 jest fabrycznie przyg. zeby po tych przerobkach lusterka sie skladaly.Wg opisu wychodzi,ze pokretlo od reg. lusterek jest za to odpowiedzialne.

RECONDO 15-03-2012 22:39

Odp: Składane lusterka przy ryglowaniu
 
Nie tylko, potrzebny jest także przekaźnik z gniazdem oraz pokrętło z funkcją składania. Każde MDO po FL jest przygotowane, oprócz instalacji sygnału zamka które inicjuje składanie z pilota, do wersji przed FL trzeba uzupełnić całą brakującą instalację.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.