Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2004-2008] bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=137800)

dab1978 18-08-2011 13:10

bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Witam
jak w temacie...od kilku dni szczęsliwy(mam nadzieję) posiadacz focusa 1,6 benzyna z 2006roku.
dziś założyłem radio, ponieważ kupiłem bez fabrycznego i porażka...muzyki w gorszej jakości jeszcze w aucie nie słyszałem! głośniki są tylko z przodu, ale mimo wszystko powinno to jakoś grać a tu padaka, bez basu, charczący dzwięk, itp. Czy fabryczne takie są czy to ja mam taki badziew w drzwiach?
pozdr.

kocur40 18-08-2011 13:34

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
ja mam orginalne radio i glosniki i nie narzekam sa bassy i gra mi ladnie jesli kupiles focusa bez radia to mozliwe ze glosniki byly spalone

conris 18-08-2011 16:14

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Cytat:

Napisał dab1978 (Post 1697808)
Witam
jak w temacie...od kilku dni szczęsliwy(mam nadzieję) posiadacz focusa 1,6 benzyna z 2006roku.
dziś założyłem radio, ponieważ kupiłem bez fabrycznego i porażka...muzyki w gorszej jakości jeszcze w aucie nie słyszałem! głośniki są tylko z przodu, ale mimo wszystko powinno to jakoś grać a tu padaka, bez basu, charczący dzwięk, itp. Czy fabryczne takie są czy to ja mam taki badziew w drzwiach?
pozdr.

Wstaw Hertze 165 ,uslyszysz muzyke :)
Albo DCX albo dwu systemowe bas+ tweeter ze zwrotką.
Ja mam DCX i nie narzekam.

dab1978 18-08-2011 17:42

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Cytat:

Napisał kocur40 (Post 1697814)
jesli kupiles focusa bez radia to mozliwe ze glosniki byly spalone

w jakim sensie spalone? auto chyba nie miało od początku radia a głośniki były używane jedynie do zestawu głośnomówiącego nokia...tzn. jedynie prawy, który właśnie strasznie charczy:(
dzięki za sugestie co do zmiany głośników, pomyślę o nich...

maureliusz 18-08-2011 19:30

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Ja mam Hertza założone i jakoś to gra...tylko to radio! Ten CD6000 to porażka! Radio szumi, a jakośc muzyki..tu żadne głośniki nie pomogą!

Jak sobie ostatnio puściłem tę samą płytę w Superbie z najtańszym radiem fabrycznym...to złapałem się za głowę! Normalnie kilka intrumentów nowych usłyszałem...

conris 18-08-2011 20:15

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Dlatego ford jako extra opcję daje SONY:) , które to dopiero gra w tej budzie.
CD 6000 to praktyczna "zaślepka" miejsca na radio:)

dab1978 18-08-2011 23:14

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
No niestety fundusz na radio zamknął się w kwocie 299pln, więc cudów się nie spodziewałem, ale też nie tego co jest:( lecz mimo kilku wydatków (jak to z nowo zakupionym autem) wymienie te glośniki bo w innym wypadku cholera mnie trafi...koledzy skoro wymienialiście swoje, to pewnie wiecie jak zabrać się za plastiki na drzwiach, nie chciałbym czegoś połamać...srub widocznych nie widzę niestety.

conris 19-08-2011 05:25

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Cytat:

Napisał dab1978 (Post 1698088)
No niestety fundusz na radio zamknął się w kwocie 299pln, więc cudów się nie spodziewałem, ale też nie tego co jest:( lecz mimo kilku wydatków (jak to z nowo zakupionym autem) wymienie te glośniki bo w innym wypadku cholera mnie trafi...koledzy skoro wymienialiście swoje, to pewnie wiecie jak zabrać się za plastiki na drzwiach, nie chciałbym czegoś połamać...srub widocznych nie widzę niestety.

Jest na forum pełna informacja co i jak.Zaczynasz od podłokietnika.

dab1978 19-08-2011 06:52

Odp: bardzo kiepskie głośniki fabryczne, przód.
 
Ok, dzięki.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.