Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   prośba o ocenę i podpowiedzi (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=191232)

tomeckis 08-10-2013 13:43

prośba o ocenę i podpowiedzi
 
Hej ho ;)
Być może rozgoszczę się tu na dobre, jeśli kupię Mondeo. Dwa dni temu sprzedałem e39 i szukam następcy. To tak po krótce.

Do rzeczy- jestem wstępnie zainteresowany tym autem.

Pomijając póki co to, że jak to się nie raz słyszy 'aut z tego rejonu się nie kupuje' to czy coś tutejszym znawcom podpada patrząc po zdjęciach?

Jestem praktycznie zdecydowany pojechać, obejrzeć, pojechać na jakąś stacje wyszarpać zawieszenie i być może nim wrócić do.... 3miasta. Nie będzie to wycieczka 50km w jedną stronę więc pytam Was o zdanie ;)

Pozdrawiam,
Tomek


edit: przepraszam, ślepota.... już piszę tam gdzie trzeba, a tutaj proszę o zamknięcie tematu

mondeo70235 08-10-2013 14:55

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
Witaj kolego wygląda dosyć dobrze,tylko dowiedz się jak z instalacją LPG czy ci zarejestują bo z tego co pamiętam to są problemy przy rejestracji auta z zagranicy z założonym LPG zadzwoń do urzędu w twym mieście niech ci powiedzą jakie mają wymogi a tak ogólnie MK3 TO DOBRE AUTKO

pankrakus 08-10-2013 17:47

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
Witam

Na początek sugerują przeczytać instrukcję obsługi mondeo i obejrzeć prospekty => nie będzie Ci sprzedawca wciskał kitów

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

W opisie jest informacja "kierownica wielofunkcyjna" - a jakie tam są funkcje poza klaksonem? - ani tempomatu ani zmiany biegów

Zdjęcie w słabej rozdzielczości - nie widzę czy faktycznie automatyczna klima (powinien być napis AUTO) czy ręczna (wtedy jest napis ON)

Kolejny kwiatek - z jednego boku - kierunkowskaz biały a na drugim błotniku pomarańczowy - fabrycznie były białe w tym roczniku => prawdopodobnie błotnik bity i włożyli co było

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pozdrawiam
pankrakus

wezyr248 08-10-2013 17:54

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
autor wystawianej aukcji pod nazwa kierownica wielofunkcyjna mial namysli mozliwosc sterowania audio...
klimatronic posiada widac po konsoli chyba ze przekladka byla(o nie wiedzialem ze sa 2 opcje sorka za to). jak dla mnie sporo chce . ale widac ze dbane auto chyba ze tylko wypucowane:) przed fl byly pomaranczowe;p

tomeckis 08-10-2013 18:16

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
Cytat:

Napisał pankrakus (Post 2087296)

Zdjęcie w słabej rozdzielczości - nie widzę czy faktycznie automatyczna klima (powinien być napis AUTO) czy ręczna (wtedy jest napis ON)

po powiększeniu zdjęcia widać, że jest napis AUTO... i to chyba jedyny plus

brawo za spostrzegawczość, nie zauważyłem tych różnych kierunków, w związku z tym rzeczywiście raczej trzeba zrezygnować, za daleko na wycieczkę krajoznawczą

bardzo dziękuje, możliwe, że jeszcze będę pytał :)

Kend~ 08-10-2013 21:52

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
dokladnie dobre spostrzezenie, a tak w temacie bitego to zastanawia mnie kolor drzwi kierowcy jeszcze.. ale moze to tylko wrazenie takie.. tylko ta metoda okazuje sie ze cos jest nie tak z dwoma róznymi stronami auta :) odpusc sobie racze, bo dziwnie kombinowane to wszystko :) pzdr

G0 Mułek 09-10-2013 09:39

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
Samochód miał jakąś przygodę bo drzwi kierowcy mają inny odcień, różne kierunki na błotnikach. Raczej nie wierzę też w ten przebieg. Po przy takim dystansie gaz byłby w tym roczniku nieopłacalny. Auto ma pod 200000 km jak nie więcej. Poszukaj czegoś do 200 km od domu nawet 2-3 miesiące a znajdziesz godne auto. Ja tak szukałem i kupiłem przywiezione bezpośrednio z Danii przez komis na Kowalach. Miałem do pokonania 8 km a nie setki km. Szukałem ponad 3 miesiące.

jerzuu123 09-10-2013 13:00

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
Nie kupuj sprowadzonego auta z gazem- zagranica montaz gazu jest drogi,trzeba duzo jezdzic zeby byl oplacalny.Dlatego przebiegi 300-400tys km nie dziwia.Sam mialem peugeota z holandii z gazem i mial 400tys.Pojezdzilem troche i padly wtryski-musialem caly przod instalacji wymienic.Lepiej kupic benzyne-mniejszy przebieg,silnik nie zmeczony gazem; i zalozyc gaz samemu.

czeslaw555 09-10-2013 13:47

Odp: prośba o ocenę i podpowiedzi
 
w dwóch wątkach pytasz o to samo auto ? Po co ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.