Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Miejsce centralki centralnego zamka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=67342)

kiel73 15-04-2009 21:20

Miejsce centralki centralnego zamka
 
Witam. Przekopałem juz chyba wszystkie tematy dotyczące centralnego zamka w Galaxy i niestety nie mogę znaleźć swojej centrali. Szukałem pod siedzeniami, w okolicy bezpieczników i nawet za schowkiem. Chciałem się zapytać , może jest jescze inne miejsce. Szukałem nawet w drzwiach. Myślę że powinienem chyba mieć tą centralkę bo jednak centralny z kluczyka działa. Jak by może ktoś wysłał fotki z tym ustrojstwem gdzie ono siedzi i jak dokładnie wygląda .

t nowak 16-04-2009 09:54

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
sprawdzales tylne lewe nadkole,jest tam maly schowek moze tam :?: ja mam w tym miejscu COS od auto-alarmu :-)

Jarek P. 16-04-2009 20:40

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Witam
Tak jak pisze t nowak lewe tylne nadkole w bagażniku
ja tam mam

kiel73 18-04-2009 15:58

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Witam. dzięki za odpowiedz. Akurat mam chwilę to tam poszukam, ale juz kiedyś tam zaglądałem i raczej nie licze na to ze tam to siedzi.

kiel73 19-04-2009 01:44

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
No niestety tam też nie mam. Swoją droga to ktoś się chyba musiał nieźle natrudzić żeby ją ukryć.

dami17 19-04-2009 14:57

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Normalnie to centralka jest w module komfortu .
A masz u siebie domykanie szyb (jak przytrzymasz kluczyk to otwierasz lub zamykasz okna) ??

kiel73 19-04-2009 15:09

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Witam. Tak , mam domykanie szyb.

piotr14758 20-04-2009 06:38

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Pod siedzeniem kierowcy.

mekess 20-04-2009 06:52

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Nie żebym zgadywał, ale u mnie i u weilu innych go pod siedzeniem nie ma. Na mój słuch jest on w skrzynce bezp. (jeżeli nie pod siedzeniem) Tam przecież słychać wszystkie przekaźniki podczas pracy zamków, szyb i oświetlenia w kabinie.

piotr14758 20-04-2009 07:00

Odp: Miejsce centralki centralnego zamka
 
Cytat:

Napisał mekess (Post 1143159)
Nie żebym zgadywał, ale u mnie i u weilu innych go pod siedzeniem nie ma. Na mój słuch jest on w skrzynce bezp. (jeżeli nie pod siedzeniem) Tam przecież słychać wszystkie przekaźniki podczas pracy zamków, szyb i oświetlenia w kabinie.

Tak przekaźniki są w skrzynce przekaźnikowej, ale moduł centralnego zamka i/lub alarmu jest pod siedzeniem. Wystarczy podnieść klapę i zobaczyć. Ja jak zakładam alarm to tam zawsze montuję centralkę obok tego modułu ponieważ mam wszystkie niezbędne podłączenia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.