Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=95360)

Dex85 23-03-2010 08:54

Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Doszukałem się na alledrogo.pl takiego auta: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] . Wydaje mi się trochę za tanie,po rozmowie tel z właścicielem powiedział, że świeci się check z powodu wyciętych katalizatorów, a poza tym auto w bdb stanie. Oglądał może ktoś to auto?Prosze o opinie, dzis wybieram się na oględziny a mam kawał drogi

Dex85 23-03-2010 11:16

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Prosze o odzew bo juz mnie glowa boli od myslenia o tym aucie. Prosze tezo info (szczegolnie uzytkownikow st) o opinie na coszczegolnie zwrocic uwage, na najczestsze awarie tego auta itp

Levik 23-03-2010 11:25

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Hej.
Miałem ST i jedno jest pewne przed zakupem odwiedz ASO Forda niech Ci dobrze sprawdzą, tymi autami nie jeździ sie jak emeryt. No i ta kontrolka check, ja bez podpięca do kompa by go nie brał.
Mi przez rok użytkowania siadło sprzągło i pompa hydrauliczna sprzągła. Tarcze, klocki itd. to normalka element eksplatacyjne. Pozaty to świetne auto daje dużo radochy.
Życz udanych łowów i dobrego zakupu.

Dex85 23-03-2010 11:34

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Cytat:

Napisał Levik (Post 1393952)
Życz udanych łowów i dobrego zakupu.

Twierdzi wlasciciel, ze check swieci przez wyciete katalizatory i jak go wygasil pod kompem to po 2 km znowu sie zapala.
Troche za tani wydaje mi sie ten egzemlarz, mam obawy czy nie ma jakichs niespodzianek

Wesoly_krk 23-03-2010 12:43

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Wydaje mi się że był strzelony z przodu, widać jak w lewa lampa jest dziwnie spasowana i odstaje uszczelka.

dg. 23-03-2010 14:17

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Cytat:

Napisał Wesoly_krk (Post 1394006)
Wydaje mi się że był strzelony z przodu, widać jak w lewa lampa jest dziwnie spasowana i odstaje uszczelka.


zgadzam sie... strzelony na bank. zwroc uwage na pas przedni i sroby czy sa w orginale.
Jak pas przedni orginal nie spawane ect. to nie ma tragedii, byc moze stluczke mial (szczerze... 95% sprowadzonych zawsze ma jakiegos strzala malego lub wiekszego - poprsotu niebitych sie nie oplaca sprowadzac - ceny by byly o wiele wyzsze).

Dex85 23-03-2010 15:21

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Podobno jest krajowy...obecny wlasciciel jest trzecim od poczatku. po 4 dniach ma 1200 wyswietlen strony i jeszcze nikt sie na niego nie polakomil, a to dziwne przy tak okazyjnej cenie

Kamillo 23-03-2010 15:54

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Witam
Szkoda ze nie znaznaczyl Pan ze chodzi o ST 220 Mialem ST 200, ale tu moze byc roznica kolosalna. Z doswiadczenia wyciecie katalizatorow nie daje efektu swiecenia kontrolki! Trzeba zadac sobie pyt. po co ktos mial to wycinac przeciec nie daje to zadnego efektu zwiekszenia mocy Bzdura:570: Wrecz odwrotnie czesto w katalizatorach (okolicy) umiejscowione sa sondy a co za tym idzie usuniecie ich zwieksza przewaznie spalanie kosztem bledow silnika itd Podpiecie pod komputer to podstawa ja pisali koledzy wyzej. Z tego co mi wiadomo delikatna jest pompa wody zarowno w wersji 200 jak i 220 a czesto nie wymienia sie ich jak w miejszych wersjach silnikowych z rozrzadem na pasku, tutaj mamy lancuszek :) Co do roznicy w odleglosciach miedzy elementami karoserii czy reflektorow U mnie tez to jest mimo ze auto nie mialo dzwona (przeszlo dokladny test w ASO) Od co drobne "parkingowki" i zly montaz ...UWAGA i to w Serwisie Forda :/

Kamillo 23-03-2010 15:59

Odp: Zamierzam kupić ST prosze o konsultacje PILNIE
 
Jest takie powiedzonko:

Co tanie to drogie jest...

Dex85 23-03-2010 16:01

Odp: Zamierzam kupić ST 220 prosze o konsultacje PILNIE
 
juz poprawiam w temacie ze chodzi o st 220:). Dzieki za odzew, tak tez sobie tlumaczylem ze wyciecie katalizatorow doprowadzilo do bledow lambdy. wg wlasciciela spalanie auta na trasie to 10.9 czyli wyglada ze lambdy dzialaja ok (powinien palic wiecej przy awarii). chyba faktycznie ogledziny rozpoczne od podpiecia pod komp


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.