Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] samodzielne naprawy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=54620)

n owicjusz 06-11-2008 23:43

samodzielne naprawy
 
Jak w temacie.
Witam mam propozycje,zeby naprawy ktorych kokonalismy samodzielnie udokumentowac zdjeciami i opisem,a nastepnie edytowac w formie zamknietego tematu lub linku.Oczywiscie po weryfikacji !
Podyskutujmy ,bo wyszukiwarka jest do bani.Kilkanascie razy szukalem,a odnajdywalem przez przypadek.
Mysle ze warto sie zastanowic nad alternatywa!
Pozdrawiam.

subratri 07-11-2008 00:00

Re: samodzielne naprawy
 
ale mamy taka podstrone : fotorelacje w ford garaz jak sadze ale jak widac po tobie i po mnie zreszta tez tam nikt nie zaglada :D
poza tym gdy naprzyklad wymieniam sprzeglo albo caly przod i mam na to jeden krotki dzien to ostatnia rzecza o jakiej mysle to jest robienie zdjec. ciezko mi sobie wobrazic ze kros rozbierajac silnik myje rece co 15 minut, bierze aparat i robi pstryk bo w tym czasie rozebral by juz duzo wiecej

n owicjusz 07-11-2008 11:01

Re: samodzielne naprawy
 
Nie chodzi o silnik czy skrzyne biegow,tylko o drobne rzeczy np.wlacznik swiatel cofania i tym podobne.Sa to proste rzeczy ktore moze naprawic kazdy jesli chce.

Klaif 07-11-2008 12:33

Re: samodzielne naprawy
 
szkoda że nie mamy moda tylko na nasz dział. Bo można by było podpinać także. w Ford garage nie wchodzę, mam sharana a tam 98% to o fordach piszą i brak czasu tyle przeglądać myśle że nie tylko ja tak mam

mike_111 07-11-2008 14:36

Re: samodzielne naprawy
 
Witam,
też myślę że to dobry pomysł, warto przemyśleć :fcp1
Pozdrawiam

subratri 07-11-2008 20:13

Re: samodzielne naprawy
 
ja mysle ze jesli taki watek powstanie to zrobia go nam nawet i na zolto przyklejony, ale mysle ze to nie wypali, dlatego chosby, ze taki wlacznik ... no co tam fotografowac?? ja raz czyscilem przeplywke i zrobilem zdjecia bo kiedys byly a pozniej wsiorblo. tyle ze przez te fotografowanie zabieg zajol mi 2 razy wiecej czasu
atrakcyjne byly by zdjecia wlasnie z napraw silnikow, wymiany rozrzadu czy sprzegla, z napraw piecyka, czy ze zdejmowania deski, no to ostatnie to i tak kazdy fotografuje zeby wiedziec jak zlozyc :fcp23 ale reszta... no ja osobiscie bym, nie tracil czasu na fotki

Klaif 07-11-2008 23:00

Re: samodzielne naprawy
 
fotki nie fotki ale: wyszukiwarka na tym forum jest dziwna czasami nie doszuka, a czasem wrzuca ciągle ten sam temat.
Przyklejonych powinno myć parę tematów min dogrzewacz, komputer pokładowy, tempomat... itp.
A jakiś mod bysie przydał co by takie rzeczy zrobił i toche porządku trzymał... gość taki jak subarti... poczucie humoru, posiada pewną wiedzę i dość często zagląda, a może
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :fcp18

subratri 07-11-2008 23:10

Re: samodzielne naprawy
 
Cytat:

gość taki jak subarti...
niestety nie wie nic o php i nie chce sie tego uczyc na razie wiec niech nikt nie wysuwa wiecej takich propo,
poze tym ja jestem zbyt nizrownowazony i zbyt malo wyrozumialy :D
natomiast szukajka to nie google, ona szka okreslonych fraz i znajduje ale przy tej ilosci watkow (powtarzajacych sie watkow) szukajacy musi miec naprawde duuzo cierpliwosci.
ja pamietam ze takie propozycje padaly juz o tych fotorelacjach...
natomiast ja tak sobie pocichu czekalem kiedy wreszcie ktos wymysli zeby zrobic cos z tym dogrzewaczem, no i sie doczekalem :D
ja nie mam wiec wlasciwie to mi dynda ale wreszcie, teraz zglos Twoj watek do moderatora a oni rozpatrza sprawe komisyjnie i pewnie wreszcie przykleja te DWA watki

Maario40 18-11-2008 11:57

Re: samodzielne naprawy
 
Pomysł fajny,ale w niektórych sytuacjach ciężki do zrealizowania chyba że ma się kogoś kto na bieżąco zrobi parę fotek. Ja niedawno wymieniałem klocki hamulcowe , dodam że pierwszy raz w swoim Galaxy i miałem pewne problemy w rozebraniu zacisków a posiłkując się fotkami zrobiłbym to sprawniej. Pozdrawiam Mariusz


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.