Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Regeneracja turbiny w Warszawie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=119570)

smithpl 11-01-2011 15:14

Regeneracja turbiny w Warszawie
 
W związku z faktem iż kończy mi się turbina pytanie do Was... gdzie w Warszawie solidnie wykonują taka usługę i w jaki jest koszt?

Dot. MK2 115KM 1.9TDI

sosin70 11-01-2011 18:09

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
A jakie masz objawy ze jesteś pewien ze już po turbinie???

smithpl 11-01-2011 20:34

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
Wiesz, pojechałem do warsztatu bo mi sie przy dynamicznej jeździe włączał tryb awaryjny. Myślałem że to czujnik przepływu lub ta gruszka ale... Panowie powiedzieli ze już są przedmuchy na wyjsciu i troche na wejsciu i luz na lozysku - cokolwiek to znaczy podobno trzeba wymienić lub regenerować :-)
Jadę oddać do regeneracji na Obozowa bo to w sumie specjaliści od turbin.

low_radiation 12-01-2011 20:56

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
Turbina w Warszawie ?- jaki masz model M20 czy 223/224..? ;D

sosin70 13-01-2011 15:41

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
czy już poradziłeś sobie z ta turbina bo mam chyba taki sam problem, ktoś wie coś o gościu co czyści turbo w Legionowie??

spanky 13-01-2011 19:29

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
zanim zaczniecie wymieniac turbosprezarki zrobcie diagnostyke doladowania i zoabczcie co tak naprawde sie dzieje ... bo moze zamiast wydawac kupe kasy wystarczy wyczyscic sprezarke badz wymienic inny element odpowiedzialny za prawidlowe doladowanie

a tak przy okazji ruch na wirniku w turbosprezarce moze wystepowac, wazne zeby byl to luz poprzeczny ...

pawello11 17-01-2011 05:32

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
dokładnie tak jak pisze kolega spanky, jesli chodzi o dokladne sprawdzenie co i jak to polecam zakładzik, który znajduje sie w Jankch, na rogu Krakowskiej i trasu katowickiej, byłem z podobnymi objawami jak u kolegow, wystarczyla diagnostyka i dobra porada, a w innych miejscach od razu chciali mi wykręcać turbiną

amocox 19-01-2011 14:54

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
Cytat:

Napisał pawello11 (Post 1578675)
dokładnie tak jak pisze kolega spanky, jesli chodzi o dokladne sprawdzenie co i jak to polecam zakładzik, który znajduje sie w Jankch, na rogu Krakowskiej i trasu katowickiej, byłem z podobnymi objawami jak u kolegow, wystarczyla diagnostyka i dobra porada, a w innych miejscach od razu chciali mi wykręcać turbiną


Tak...ten zakładzik to Diagtronik.....ja tam pojechałem i właśnie zalecili mi wymianę turbiny bo czyszczenie to wystarcza na 20 000km.Jeżdżę już rok od tego czasu, parę razy pocisnąłem i problemu nie mam. Także proponuję uważać z tymi diagnozami.

Pozdr,

leszek_sokol 23-12-2012 19:24

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
Ja regenerowałem swoje turbo na Bemowie w STS Turbo, znalazłem ich na stronie www.ststurbo.pl Uważam że mają profesjonalne podejście do klienta i doświadczenie. Jestem zadowolony i polecam ten warsztat.

bartixr 23-12-2012 21:52

Odp: Regeneracja turbiny w Warszawie
 
dwa poprzednie posty to jakaś nieudana reklama..
goście pojawiają się piszą pierwszy post .. :)

napisz nam jak turbina się sprawuje po 2000 km


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.