Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] miejsce na cb (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=114469)

anastazyy 10-11-2010 20:58

miejsce na cb
 
Panowie gdzie macie w swoich monciakach zamontowane cb radio.

andy-w 11-11-2010 14:10

Odp: miejsce na cb
 
Ja radio wcisnąłem między fotel kierowcy, a tunel środkowy. Trochę głośnik jest stłumiony, ale miejsce wg mnie idealne. Nic nie przerabiałem, a do gniazda 12V z tyłu podłokietnika blisko.
Trzeba tylko cienkie radio kupić, ale z tym nie ma problemu.

Strzeszku 12-11-2010 19:31

Odp: miejsce na cb
 
Ja mam przykręcone do tego małego schowka po lewej stronie. Wszystko jest ok, ale czasem boję się że poducha kolanowa może wystrzelić to radio w moją stronę.

anastazyy 13-11-2010 09:00

Odp: miejsce na cb
 
no wlasnie ja tez myslalem o tym miejscu ale obawy poduchy tez mnie intryguja, nie wiem jak usunac ten maly schowek i w jego miejsce zamontowac radio

kosciak 13-11-2010 18:12

Odp: miejsce na cb
 
a w escorcie? ja pod prawym kolanem ale narazie dopiero zaczynam z nim jeździć to nie wiem czy to dobre miejsce...

gabrysia1 17-11-2010 17:33

Odp: miejsce na cb
 
Nie ryzykujcie z tą poduchą, to nie najlepsze miejsce i w razie dzwona nie będzie wesoło. Koledzy zdrowia nic nie wróci! Lepiej między fotelami- bezpieczniej.

anastazyy 18-11-2010 19:42

Odp: miejsce na cb
 
kolego andy-w mozesz zrobic zdjecie umiejscowania tego cb bo jakos nie moga sobie tego wyobrazic

pozdro

Piksel 18-11-2010 20:33

Odp: miejsce na cb
 
Ja mam u siebie przykręcone do tunelu środkowego przy prawej nodze kierowcy. Problem tylko jest jak ktoś niski prowadzi samochód i musi przesunąć fotel blisko do kierownicy wówczas muszę zdemontować CB radio :570: Poza tym widoczność panelu czołowego radia jest OK, głośnik nie jest stłumiony, a zasilanie mam podciągnięte pod fotelem kierowcy do tylnego gniazdka. Przewód od anteny również mam podciągnięty pod fotelem kierowcy, następnie tylnym dywanikiem i tylna kanapą. Wychodzi na dach przez klapę bagażnika (mam wersję 5D) i przewodu wystarcza, aby antenę ustawić w miarę centralnie na dachu.

andy-w 18-11-2010 21:18

Odp: miejsce na cb
 
2 załącznik(i)
Cytat:

Napisał anastazyy (Post 1542748)
kolego andy-w mozesz zrobic zdjecie umiejscowania tego cb bo jakos nie moga sobie tego wyobrazic

Znalazłem w kompie fotki z Mondeo z CB między fotelem, a tunelem. W S-maxie też tak umieściłem z tym, że po lewej stronie z boku poduszki kolanowej przykręciłem głośniczek (bezinwazyjnie w auto). Fotki z S-maxa zrobię być może jutro.

Kipa 18-11-2010 22:47

Odp: miejsce na cb
 
Ciekawe miejsce, ja mam pomiędzy fotelem kierowcy a podłokietnikiem. Ogólnie wygodnie i nie trzeba montować, samo się trzyma, a dla pewności można dodać ciemne rzepy. Dostępne są gałki regulacyjne.
Wady to lekko przytłumiony głośnik (pomaga pogłośnienie) oraz niewidoczny panel dla kierowcy (trzeba liczyć kanały ile w dół ile w góre) co będzie upierdliwe dla kogoś, kto często zmienia kanały.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.