Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Rozrząd do AFN - co polecacie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=83184)

andreas75 09-11-2009 20:37

Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Jakiej firmy polecacie części do wymiany rozrządu w silniku AFN.( paski ,napinacze ,rolki). Spostrzeżenia z doświadczenia :)

bodzior 09-11-2009 20:45

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Ja polecam rolki SKF a pasek Gates i dobrego fachowca.

Ataman101 12-11-2009 19:12

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
To ja może trochę drożej polece :
Pasek Contitech
Rolki i napinacz Ruville

Niby jeden czort ale wole dopłacić 10zł i jezdzić na najlepszych firmach.

dwoje19 12-11-2009 19:26

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Cytat:

Napisał andreas75 (Post 1284632)
Jakiej firmy polecacie części do wymiany rozrządu w silniku AFN

A ja ci kolego polecam orginalny z ASO. Jest tylko (o ile pamiętam) 150zł droższy niż w innych sklepach a napewno dużo lepszy. Wiem bo kupowałem.

bart07 20-11-2009 21:14

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Nowy oryginał ma przebieg do 90k km, inne 60 kkm. Jak dodasz koszty wymiany to niekoniecznie drożej

Bart

kriss_k700 20-11-2009 21:46

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Ja przyklasnę temu co pisał Bodzior
i jeszcze raz powtórzę dobrego fachowca

Pozdrawiam

-Markos- 25-11-2009 15:13

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
A ja popre Ataman101 Pasek Contitech
Rolki i napinacz Ruville

Continental robił paski dla oryginału a Ruville i tak pakuje oryginały, bez znaków firmowych, zazwyczaj jest to INA lub Litens tym bardziej że jak kupisz części w ASO to nie jest powiedziane że te znaki tam będą, te same części tylko inne kartony... Nie ma sensu przepłacać... No i dobry mechanik, lepiej to co zaoszczędzisz na częściach zainwestuj w profesjonalny warsztat....

dwoje19 25-11-2009 18:25

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Cytat:

Napisał -Markos- (Post 1297778)
kupisz części w ASO to nie jest powiedziane że te znaki tam będą, te same części tylko inne kartony... Nie ma sensu przepłacać... No i dobry mechanik, lepiej to co zaoszczędzisz na częściach zainwestuj w profesjonalny warsztat....

włosy na głowie mi się jeżą...widziałeś kiedyś orginalny rozrząd z ASO?...chyba nie. Autor postu kupi co będzie chciał ale nie pisz o oszczędzaniu na rozrządzie.

Pacific tdi 05-12-2009 18:15

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Jeśli różnica jest 150 czy 200zł to w ASO. Dzięki za info. Też tam zakupie. Tyle jest podróbek, że już naprawdę strach cokolwiek kupić

kriss_k700 05-12-2009 18:51

Odp: Rozrząd do AFN - co polecacie
 
Cytat:

Napisał Pacific tdi (Post 1304492)
Jeśli różnica jest 150 czy 200zł to w ASO. Dzięki za info. Też tam zakupie. Tyle jest podróbek, że już naprawdę strach cokolwiek kupić

Ostatnio byłem świadkiem ciekawego zdarzenia;kupowałem termostat w unipartsie i do sklepu wpadli dwaj kolesie z ASO Volvo co jest naprzeciwko i czegoś im tam brakowało czy coś popsuli,nie wiem,ale oglądali coś sprawdzali,dyskutowali ze sprzedawcą,pokupili i polecieli z powrotem do Volvo.
Ja nie twierdze że tak jest zawsze ale daje to do myślenia.

Pozdrawiam


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.