Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ogólnie o motoryzacji (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=122)
-   -   Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=258527)

Pawełsz 10-02-2017 17:50

Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ?
 
Witam
Panowie mam takie pytanie czy ktoś z was opłacał w tym roku OC, bo ceny są zabójcze.Macie możne kogoś z normalnymi cenami ubezpieczeń lub byście coś polecili z góry wielki dzięki.Kończy mi się za miesiąc.

Marek 10-02-2017 18:28

Odp: ubezpieczenie
 
Cytat:

Napisał Pawełsz (Post 2746882)
Macie możne kogoś z normalnymi cenami ubezpieczeń lub byście coś polecili z góry wielki dzięki.

No niestety trzeba teraz bulić za OC. Kogos mamy...zajrzyj do działu "ogłoszenie promocyjne firm" Masz tam Naszego kolegę Waldka co ma agencje ubezpieczeniową.

dorsiu 10-02-2017 21:13

Odp: ubezpieczenie
 
Cytat:

Napisał Pawełsz (Post 2746882)
Witam
Panowie mam takie pytanie czy ktoś z was opłacał w tym roku OC, bo ceny są zabójcze.Macie możne kogoś z normalnymi cenami ubezpieczeń lub byście coś polecili z góry wielki dzięki.Kończy mi się za miesiąc.

Podwyżek nie ominiesz. Kwestia tylko, czy podwyżka będzie bardzo bolesna czy
tylko bolesna. Podstawowe porównywarki w necie to rankomat.pl, mfind.pl i ubea.pl i właściwie te 3 porównywarki mają ofertę większości firm ubezpieczeniowych.

Harun 10-02-2017 21:23

Odp: ubezpieczenie
 
Na pośredników trzeba też uważać. Zdarza się podobno, że wciskają to ubezpieczenie, od którego mają wyższą prowizję, a niekoniecznie faktycznie najtańsze i najkorzystniejsze dla ubezpieczonego.

Szymon_Zy 10-02-2017 21:40

Odp: ubezpieczenie
 
Bardziej niebezpieczne jest to, że na AC tak Ci skonstruują ofertę, że ubezpieczyciel odmówi wypłaty, albo przy stłuczce przeliczy składkę, tak, że sam dopłacisz.

tiga1916 11-02-2017 05:53

Odp: ubezpieczenie
 
Ceny wzrosły i to bardzo. W połowie stycznia zapłaciłem 600 zł zniżki 60%, płacąc jednorazowo. Najtaniej wyszło według mego agenta w link 4, według rankomatu też tak wychodziło tylko cena była 20 zł wyższa. Dla porównania w tamtym roku miałem zamiar sprzedać focusa i wziąłem ubezpieczenie w 2 ratach które kosztowało całkowicie 398zł w Liberty. Przysłali mi ofertę przedłużenia znów w 2 ratach tym razem za jedyne 798zł całościowo. A agentka twierdziła ze jeszcze o pare zł ubezpieczenie podskoczy.

Szczuro 11-02-2017 08:52

Odp: Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ?
 
Panowie polecam szczerze OC z Millenium(Hestia) Na stronie MIllenium zajęło mi 4minuty wykupienie polisy+wydrukowanie i wsadzenie w dowód rejestracyjny :) Wyszło mi 940zł na Focusa mk1 2000r 1.6benzyna(mam zniżki 50%) Wszędzie indziej wychodziły mi kwoty rzędu 1500-1900zł(sprawdzałem w całym Gdańsku,w kilku punktach) Do tego dorzuciłem Assistance(holowanie do 150km,auto zastępcze 3dni)+NNW i wyszło mi 1150zł.Co najlepsze rozbito mi to na 12rat(z automatu ściągane co miesiąc z konta millenium) żeby jeszcze było smieszniej rozbicie na 12 rat a prowizja przy tym 0%-coś niesamowitego :)

bartulko 11-02-2017 10:21

Odp: ubezpieczenie
 
Cytat:

Napisał tiga1916 (Post 2747099)
Ceny wzrosły i to bardzo. W połowie stycznia zapłaciłem 600 zł zniżki 60%, płacąc jednorazowo. Najtaniej wyszło według mego agenta w link 4, według rankomatu też tak wychodziło tylko cena była 20 zł wyższa. Dla porównania w tamtym roku miałem zamiar sprzedać focusa i wziąłem ubezpieczenie w 2 ratach które kosztowało całkowicie 398zł w Liberty. Przysłali mi ofertę przedłużenia znów w 2 ratach tym razem za jedyne 798zł całościowo. A agentka twierdziła ze jeszcze o pare zł ubezpieczenie podskoczy.

Jakoś ten link4 nigdy do mnie nie trafiał. Może dlatego, że wszystko na telefon i w razie problemów nie bardzo można osobiście jechać i "pogadać"

tiga1916 11-02-2017 11:32

Odp: ubezpieczenie
 
Cytat:

Napisał bartulko (Post 2747207)
Jakoś ten link4 nigdy do mnie nie trafiał. Może dlatego, że wszystko na telefon i w razie problemów nie bardzo można osobiście jechać i "pogadać"

Do mnie też ta firma nieprzemawia i AC bym tam raczej niewykupil. Ja nigdzie nie dzwoniłem agentka załatwiła wszystko, podpisałem umowę i to tyle. Drugie auto z AC i innymi pakietami mam w ,,normalnej'' firmie a z OC i tak mi przecież nie będą nic wypłacać.

Marek 11-02-2017 11:36

Odp: Ubezpieczenie w tym roku co się zrobiło z tymi cenami ?
 
A co ma do Was przemawiać? Normalna ubezpieczalnia tyle, że direct. Jak ktoś w Was przywali i ubezpieczenie w link4 będzie miał to i tak będziecie dzwonić czy chcecie czy nie :)

Miałem kilka polis w link4 i nigdy problemu nie było.
Teraz mam 2 auta w PZU z ochroną zniżek(20zł/rok). Już się zwróciło bo małżonka pod marketem przerysowała Yariskę. Czasem nie warto szukać najtańsze, tylko najlepsze. Co z tego,że nie wydasz na oc 1100 tylko 900 jak w razie utraty zniżek dołożysz w 2 lata z 1000zł :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.