Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] Opony na lato - tylko jakie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=63423)

Countryman 01-03-2009 21:24

Opony na lato - tylko jakie?
 
Witam Wszystkich forumowiczów :)
Mam pytanko? W starszej wersji forum był ten temat już poruszany, teraz niestety go nie widzę :[
Jakie opony na lato? Mam teraz na zimę "fajne" alu 17' i oponki 205/50/17. Chciałbym na lato również jakieś fajne kapcie w rozmiarze 17'
Prosze o poradę co kupić.
Chodzi mi głównie o Wasze zdanie jak się jeździ, czy cicho, czy dobrze radzą sobie na mokrej i suchej nawierzchni. Co do komfortu (chodzi o rozmiar) to wiem na co się decyduję :)

Gabrycha 01-03-2009 22:36

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
Cytat:

Napisał Countryman (Post 1101919)
W starszej wersji forum był ten temat już poruszany, teraz niestety go nie widzę

Co ty chłopie gadasz - ja widzę strony od 1 do 34 po 20 pozycji - rzuć wzrokiem na dół wykazu tematów i tam masz OPCJE WYŚWIETLANIA - ustaw co trzeba i zobaczysz wszystkie 663 tematy.
Admini na "nowym" ustawili domyślnie opcję ograniczania co by server sie nie "grzał".

PYRA 02-03-2009 00:33

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
Troche wyrozumiałości kolego GABRYCHA dla nie obcykanych forumowiczów, nie każdy od razu musi być mistrzem klawiatury :)

Gabrycha 02-03-2009 06:51

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
Szancowny PYRA - toć chłopaka nie opitoliłem tylko wskazałem mu co uczynić aby obglądnąć to czego dojrzeć nie może z powodu "nowego". To była wskazówka eksploatacyjna do Forum[MK2].
Ale jeśli zabrzmiało to zgryźliwie to sorka - nie taki był cel i zamiar.

tomi98 02-03-2009 12:33

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
polecam Nokiany, miałem przez sezon 15-stki i rewelacyjnie się spisywały.... ciche , dobrze trzymają oraz znakomicie odprowadzają wodę.

Kupiłem model H w rozmiarze 215 55 16 do galaxy i czekam na wiosnę.

Koyot. 02-03-2009 13:24

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
a ja mam continental sport contact 2 polecam bardzo gorąco bo mnie nigdy nie zawiodly
205/55R16

sterowiec68 02-03-2009 13:54

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
W zeszłym sezonie kupiłem Fuldy Ecocontrol w rozmiarze jak wyżej. I ja dla odmiany nie polecam ich nikomu. Właściwie z jednego powodu - głośne jak cholera.

bocheno 03-03-2009 07:22

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
polecam przejrzeć tą stronkę [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

smook 03-03-2009 15:12

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
Super jeździ mi się w lecie na Continental PremiumContact 2 - teraz patrzę na test ADAC i zgadzam się z nimi... albo oni ze mną:)

mondzio III 03-03-2009 15:58

Odp: Opony na lato - tylko jakie?
 
Ilu użytkowników ,tyle opinii.
Zależy od zasobności twego portfela i chyba będziesz szczególnie na to patrzeć.
Kupisz markowe będą droższe ale czy aż tak bardzo jakością będą odbiegać od tańszych.
Wybór i tak będzie twój :).


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.