Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 1994-2000] Fotele przód na tył (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=33551)

Marcin-Kraków 21-11-2007 13:11

Fotele przód na tył
 
Czy probowal ktos przerabiac przednie fotele na tylne ?
Bo wiadomo tyle sa wpinane, a przednie nie i tym samym maja inna konstrukcje dolu.
Przednie mozena tez duzo tanij kupic mimo iz sa zazwyczaj obracane.

piotr14758 21-11-2007 17:23

Gdyby można było przerobić to nie byłoby takich różnic cenowych. Fotel przedni podgrzewany jest połowę tańszy od zwykłego tylnego.

Marcin-Kraków 21-11-2007 17:25

Dac to sie wszytko da, tylko opytanie czy ktos to robil i z jakim skutkiem. I czy ma jakies pomocne uwagi.

serwisrr 21-11-2007 17:36

Próbowałem nie wyszło a że potrzebny był mi tylko jeden dodatkowy pojechałem na szrot kupiłem lotniczy z malucha dospawałem mocowania i pas.
Pzdr.

Marcin-Kraków 21-11-2007 17:42

Wlasnie tez potrzebuje jeden i to doslownie kilka razy w roku. Moze 3 gora 4 razy. Przyznam sie ze szkoda mi w takiej sytuacji wydawac kasy, a pozyczyc na te kilka razy nie mam od kogo :( . Bo to by zalatwilo zupelnie sprawe.

piotr14758 21-11-2007 18:00

Miałem ten sam problem. Fotel potrzebny kilka razy roku i niestety konieczność zakupu tylnego. Rozmawiałem kiedyś z osobą handlującą fotelami (czyt. częściami do Galaxy) który pokazał mi że nie warto.

subratri 21-11-2007 18:28

nie no przeciez w najgorszym wypadku mozna szyny wyciac ze stluczki i przykrecac 4 razy w roku, przegladu nie przejdzie ale...
i jak takie auto pozniej sprzedac :) z dziurami w podlodze :)

tomi98 21-11-2007 21:41

kiedyś dawno temu sprzedałem jedem fotel. bo miałem w sumie 8 sztuk......zamieszczałem ogłoszenie ale nikt nie był zainteresowany.....trzeba wypatrywać na allegro czasami są tanie w srednim stanie za 350 zeta


Panowie a gdzie bezpieczeństwo, jakieś spawanie, kombinowanie ...odpuście sobie lepiej kupić orginalny fotel !!!!!!!!!!!!!!!

oldamo 21-11-2007 23:37

Mocno mnie interesuje ten temat. Ciekawy jestem, czy po nie dużej przeróbce nie pasowały by fotele np z espasa albo innej cholery gdzie fotele sa wypinane. Też by mi się przydał fotel, dobrze, że mam znajomego z 7 osobowym galaxym. :fcp2
Pozdrawiam.

jacor777 23-11-2007 09:35

W tej chwili jest tyle handlaży częściami do galaxy że wystarczy napisać propozycję swojej ceny do np wszystkich którzy usiłują sprzedać fotele i napewno się ktoś odezwie widziałem już na allegro np przednie fotele po 100 zł za sztukę w prawie wszystkich kolorach jeśli chodzi o przeróbkę to NIE RÓBCIE WŚI bo po przeliczeniu kasy na przeróbkę itd zaoszczędzisz 100 zł a będzie to wyglądało jak z Afryki i tylko się potem będziesz wkur....


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.