Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Kuga (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=171)
-   -   [Kuga 2013-2020] Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymiana lam (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=316932)

Jaras79 28-01-2021 18:38

Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymiana lam
 
Witam wszystkich. Czy ktoś może wie czy Kuga z 2016 z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymiana lamp ? Dziękuję wszystkim za pomoc .

Czupa_kabras 28-01-2021 20:36

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
w innych modelach wystarczy obrócić przesłonę soczewki o 180 stopni i uzyskujesz prawidłowe odcięcia
nie wiem jak dokładnie w tym modelu

Jaras79 29-01-2021 00:32

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
No właśnie słyszałem,że w niektórych markach wystarczy przełączyć przy lampach,inni mają, że wystarczy przełożyć bezpiecznik, a na temat kugi nic nie mogę znaleźć.

TheDriver 29-01-2021 11:04

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
W modelu z 2019 z bi-xenonami mam to w menu komputera.
Może i u ciebie jest tak samo?

KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI 29-01-2021 17:44

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
Cytat:

Napisał TheDriver (Post 3314898)
W modelu z 2019 z bi-xenonami mam to w menu komputera.
Może i u ciebie jest tak samo?

W mojej kudze jest to także 2018r .
można w menu ustawienia wybrać "ruch lewostronny" lub "ruch prawostronny"

Jaras79 29-01-2021 19:54

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
A to jest jakieś menu ukryte? Bo w normalnych ustawieniach tego nie mam ��

Bump: A może ktoś się orientuje czy mozna zrobić upgrade do nowszego menu?

tomaszjan31 29-01-2021 20:48

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
2017 też jest opcja zmiany

tedi_k 29-01-2021 22:36

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
Cytat:

Napisał KOZIOŁ... Kuga 2.0 TDCI (Post 3314992)
....
można w menu ustawienia wybrać "ruch lewostronny" lub "ruch prawostronny"

Tylko Koledzy nie łudźcie się, że to przestawia przesłonę w lampie...:D:D
Tam nie ma żadnego siłownika tylko są nity do metalu...8)
Wspomniana funkcja po prostu "opuszcza" reflektor dużo niżej, by nie oślepiać "anglików" na ich drogach... Zasięg świecenia reflektorów skraca się drastycznie...

Jeśli w menu zegarów brak jest funkcji a są xenony zamontowane, to da się tę funkcję uruchomić.

@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] NATOMIAST NIE JEST TO FUNKCJA POZWALAJĄCA ZAŁOŻYĆ REFLEKTORY "ANGLIKI" ZAMIAST NORMALNYCH!!!

Jaras79 29-01-2021 23:00

Odp: Światła z xenonami można przestawić światła z uk na pl czy konieczna jest wymian
 
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.

Właśnie się obawiałem, że ta funkcja nie do konca będzie dobra w moim przypadku, planuje powrót do kraju i myślałem, że da się jakoś ominąć wymianę lamp,ale niestety trzeba będzie zainwestować.
A może ktoś wie czy dałoby radę założyć lampy od nowszego rocznika bez przeróbek?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.