Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Reflektory ksenonowe, co to za żarówka przy soczewce (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=185563)

medyk88 08-07-2013 21:29

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
Cytat:

Napisał SrebnaStrzała (Post 2041724)
Ja się podczepię pod temat.
Czy mogę sobie sam wymienić te żarówki na nightbreakery plus mimo że auto jest na gwarancji ?

pytanie żart czy retoryczne??

sebala 09-07-2013 06:25

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
Światła "skandynawskie" możesz wyłączyć jedynie po podpięciu pod komputer, a to już raczej tylko w serwisie. Ja u siebie włączałem ten tryb i płaciłem 80 zł (kolega z serwisu podciągnął to pod diagnostykę komputerową bo włączenie/wyłączenie trybu kosztowało 150 zł :) )

SrebnaStrzała 09-07-2013 06:31

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
Pytam dlatego bo lampy mają sporo zacieków od wewnątrz i nie wiem czy nie będę jeszcze z aso walczył przed końcem gwarancji. Nie chciałbym od nich usłyszeć ze to przez samodzielną wymianę żarówek.

_sobol_ 09-07-2013 06:38

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
Cytat:

Napisał sebala (Post 2041960)
Światła "skandynawskie" możesz wyłączyć jedynie po podpięciu pod komputer, a to już raczej tylko w serwisie. Ja u siebie włączałem ten tryb i płaciłem 80 zł (kolega z serwisu podciągnął to pod diagnostykę komputerową bo włączenie/wyłączenie trybu kosztowało 150 zł )

lub za "zero złotych", korzystając z "promocji" - podepnij elmConfig i wyłącz tryb skandynawski :) Dokładnie tak zrobiłem w swoim s-maxie.

Cytat:

Napisał dodde (Post 2041701)
Czy są żarówki led do świateł postojowych, które bez problemu działają ?

kupiłem do s-maxa jakieś diody z CAN Bus. Jeszcze nie zabrałem się za wymianę, jednak jak tylko czas pozwoli, wrzucę je do siebie i dam znać, czy nie wyrzuca błędu.

jvc 09-07-2013 06:39

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
SrebrnaStrzała nie rób sobie jaj.:) Jeżeli w instrukcji obsługi samochodu masz napisane jak wymienić żarówkę to chyba producent przewidział że można to zrobić samemu bez konsekwencji

TOMAS 09-07-2013 07:04

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
dodde była prośba od moderatora

Cytat:

Napisał jvc (Post 2041147)
Kolego popraw tytuł tematu na bardziej konkretny z tego wiele nie wynika
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

następnym razem za olewanie dostaniesz nagrodę.

SrebnaStrzała 09-07-2013 07:29

Odp: Reflektory ksenonowe w MK4
 
Cytat:

Napisał jvc (Post 2041968)
SrebrnaStrzała nie rób sobie jaj. Jeżeli w instrukcji obsługi samochodu masz napisane jak wymienić żarówkę to chyba producent przewidział że można to zrobić samemu bez konsekwencji

Wiesz jak jest z ASO, oni robią wszystko byle by nie robić za darmo ;]
Tak czy owak dzięki ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.