Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Wymiana radia jak to zrobić?? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=149655)

mara43 01-02-2012 16:14

Wymiana radia jak to zrobić??
 
Witam małą prośbę o pomoc z wymiana radia w moim fordzie mk4. Wtej chwili mam nawigację blaupunkt 7" w której jest wbudowany klimatronik. Nawigacja niespodziewanie padła i musiałem zainwestować w nowa. Teraz musze wymienic przedni panel kieszeń na radio no i same radio. Posiadam haczyki do wyjmowania radia i wszystkie części ale nie wiem za co się najpierw zabrać. Proszę o pomoc o jakaś kolejność rozbierania miłe widziane zdjęcia. :)

komarkutno 01-02-2012 16:55

Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc
 
Proszę bardzo [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mara43 01-02-2012 18:29

Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc
 
Bardzo dziękuje nawet nie wiesz jak mi pomogłeś!! Troszkę boje się demontować ten mieszek zmiany biegów a tak to cala reszta źle nie wygląda. :)

ocznik 01-02-2012 22:49

Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc
 
wszystko rozkłada się bez problemu, demontowałem parę dni w swoim. nie masz się czego obawiać.

komarkutno 02-02-2012 01:19

Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc
 
Cytat:

Napisał mara43 (Post 1775715)
Bardzo dziękuje nawet nie wiesz jak mi pomogłeś!! Troszkę boje się demontować ten mieszek zmiany biegów a tak to cala reszta źle nie wygląda. :)

mieszka nie ruszaj odciagnij konsole dolna razem z mieszkiem ,spokojnie wyjdzie wystarczy zebys odkrecił sruby kolo popielniczki

mara43 03-02-2012 18:10

Odp: Wymiana radia mondeo mk4 proszę o pomoc
 
Witam jeszcze raz mam wielki problem z moim autkiem pisałem już ze chce zmienić nawigacje i proszę o pomoc jak się za to zabrać bardzo mi pomogły wasze posty i dziękuje. Teraz mam gorszy problem zdemontowałem moja navi denso i założyłem sterownik klimatronika wraz z ramka żeby sprawdzić czy działa bo kupiłem używany. Podłączyłem 2 wtyczki bez problemowo włączyłem zapłon i sterownik się włączył sprawdziłem wszystkie przyciski nastawiłem temperatury wszystko działało aż do czasu kiedy włączyłem samochód wtedy stało się to samo co z navi denso sterownik się wyłączył i już nie można go włączyć nawet przyciski nie są podświetlane kiedy zapale światła. Tak samo stało się z denso. Czy może mi ktoś wie co może być przyczyna (może jakieś zwarcie?)

Proszę was o opinie

mara43 06-02-2012 13:42

Odp: Wymiana radia jak to zrobić??
 
Byłem dziś w serwisie i okazało się ze na klimatyzacja ma jakieś zwarcie i przepala panel i przy okazji radio.

tomi 77 19-02-2012 14:46

Odp: Wymiana radia jak to zrobić??
 
w serwisie jakies głupoty ci powiedzieli,po prostu jest jakas zmiana w instalacji po miedzy tymi panelami,próbowałem to na dobrym aucie i był taki sam efekt,jak podłączysz ten panel znowu po jakimś czasie to będzie działał na chwile.Może ktoś ma schematy do porównania tj, Mondeo mk4 zwykły klimatronic i zespolony z radiem.pozdrawiam.

KrasiaK 07-03-2012 12:46

Re: Wymiana radia jak to zrobić??
 
wlasnie przeczytalem ten watek (o dzien za pozno)
czy wiece cos wiecej o tym temacie... chcialem zrobic podobno zmiane i wlasnie goscie montujacy mi radio polegli... ten sam efekt...

MasterBurn 02-05-2013 20:29

Odp: Wymiana radia jak to zrobić??
 
Hi koledzy.. mam pytanko, w poście drugim kolega komarkutno wkleił linka za co wielkie dzięki. Mam pytanie co do tych obrazków bo angielskiego wogole nie rozumiem.
Steps(9)-(13): DVD Navigation NX czyli do tego radyjka nie muszę odkręcać śrub, tylko te kluczyki gitara?? Bo mam jeszcze układ IVDC i nie chciałbym tego rozbierać. A muszę tylko troszkę radio wyciągnąć by spisać numer seryjny, myślę ze jest z boku a nie z tylu.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.