Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Promocja na dwumase w ASO (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=244626)

hamertbu 19-05-2016 08:52

Promocja na dwumase w ASO
 
dziś napisałem do serwisu o kosztorys na wymiane dwumasy wraz ze sprzęgłem i oto co mi odpisali:

Szanowny Panie Marcinie

Z uwagi na program wsparcia 4+ dla aut starszych wartość inwestycji związanej z wymianą koła dwumasowego w komplecie ze sprzęgłem i z siłownikiem stanowi promocyjną bardzo okazyjną kwotę 2600zł brutto jako suma robocizny oraz wszystkich materiałów koniecznych do wykonania naprawy.
Niestety dopiero po zdjęciu skrzyni biegów z uwagi na aktualny stan mechaniczny auta możemy przygotować kompletny kosztorys z uwzględnieniem rabatu podając Panu ostateczną kwotę.

AUTOSKAR Kielce


dodam że warsztat specjalizujący sie w fordach zaproponował 2300 pln

Maro83mw 19-05-2016 09:12

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
Cytat:

Napisał hamertbu (Post 2598090)

Niestety dopiero po zdjęciu skrzyni biegów z uwagi na aktualny stan mechaniczny auta możemy przygotować kompletny kosztorys z uwzględnieniem rabatu podając Panu ostateczną kwotę.

A jak się okaże ze ostateczna cena wzrośnie o 100% to jak się nie zdecydujesz to poskładają za darmo :)

Wymieniałem dwumasę w lutym i za same części zapłaciłem 2300 zł (komplet Luk + siłownik FTE) kupowałem w sklepie.
Pytałem wcześniej w kilku miejscach gdzie mam znajomych i mam zniżki, ale taniej nie znalazłem różnice były rzędu kilku złotych.

Także 2300 czy nawet 2600 to dobra cena.

Juzek 19-05-2016 09:23

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
Może im regenerowane koła nie zeszły i muszą przygotować półki w magazynie na nowe :) w kapitalizmie 'promocja' oznacza kłopoty :)

Tapnięte z Szajsunga MkIV

hamertbu 19-05-2016 10:07

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
[QUOTE=Juzek;2598113]Może im regenerowane koła nie zeszły i muszą przygotować półki w magazynie na nowe :) w kapitalizmie 'promocja' oznacza kłopoty :)

no różnie to może być... ale gwarancja przynajmniej jest. jeden mechanik powiedział mi 350 za wymiane ale dodał że ostatnio robił taką wymianę już 3 raz w ciągu 2 lat w tym samym aucie więc jak gdzieś to było na forum opisane trzeba sie do tego przyłożyć i i odpowiednio założyć i ustawić więc sam już nie wiem co lepsze. choć jak kiedyś przy wymianie znaczków forda pytałem o koszty to powiedzieli mi ok 5 tys. więc promocja naprawdę dobra

Psilocke 19-05-2016 10:08

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
Czyli niby kompletne sprzęgło ale dopiero po zdjęciu skrzyni się okaże ile?
To co oni chcą tam jeszcze wymieniać?
Ewentualna uszczelka wału to grosze.

slawek-kali 19-05-2016 10:11

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
Dobra wstepna cena.
Musisz pamietac, ze przy wymianie wg. technologi FORD (konieczne zeby dac 2 lata gwarancji) dojda inne rzeczy np: sruby, podkladki ew. wysprzeglik itp.

Ja wybralbym ASO, a odnosnie regerenowanym czesci to: odsyla sie je do producenta i on wymienia zuzyte elementy na nowe, czesto stara zostaje tylko obudowa ;)

wiewior7 19-05-2016 10:42

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
A czy ktoś z kolegów/koleżanek wymieniał dwumase w MK4 2.0 benzyna? Znane są może koszty w ASO lub w zwykłym warsztacie?

rychu.zychu 19-05-2016 13:16

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
A przypadkiem nie jest to ta promocja ? [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

MatisFG 19-05-2016 13:29

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
Jak ja się pytałem u Dilera o wymianę sprzęgła plus dwumasu to mi zaśpiewał 7 300 zł. Silnik 2.2 TDCI :D

pasiek 19-05-2016 13:42

Odp: Promocja na dwumase w ASO
 
Cytat:

Napisał MatisFG (Post 2598212)
Jak ja się pytałem u Dilera o wymianę sprzęgła plus dwumasu to mi zaśpiewał 7 300 zł. Silnik 2.2 TDCI :D

Zwariowali ? W de w aso za to samo 850 eu !

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.