Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   s-max (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=205263)

grzesiuj@onet.eu 21-05-2014 20:05

s-max
 
drodzy koledzy po sprzedaży swojego s-max rozglądam się za zakupem kolejnego. może coś podpowiecie ?????????? śledzę to forum i widzę wiele waszych uwag :027::619: co o tym sądzicie [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czeslaw555 21-05-2014 20:59

Odp: s-max
 
czasy się zmieniają i szukanie wśród prywatnych osób w D zaczyna być niebezpieczne
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
wychodzi że to ukryty (być może) handlarz, potem może umowa "na Niemca" a jak nie to i tak większe ryzyko zakupu od "prywaciarza" w razie późniejszych (teoretycznych) kłopotów z autem niż z komisu w D

bondzio 21-05-2014 21:16

Odp: s-max
 
Czesc ja tez mam dylemat czy szukać czegos w kraju czy skupić sie na niemieckich ogłoszeniach (też s max :surprise:)

czeslaw555 21-05-2014 21:24

Odp: s-max
 
jak będziesz szukał wśród sprowadzonych to posługuj się tym [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
nie jest to jakiś wyznacznik 100% ale da Ci/Wam obraz cen jakie +- powinny być

bondzio 21-05-2014 21:31

Odp: s-max
 
Wiem juz widziałem bardzo przydatne wskazówki,powiedz mi tylko czy kupno auta z niemiec w niezłym stanie graniczy z cudem? Wiadomo ze masa ludzi przegląda te oferty,niektóre z tego co widziałem znikaja w przeciągu klilku minut

czeslaw555 21-05-2014 21:58

Odp: s-max
 
Po 1, kupno w D to żaden cud
2. Sprowadzony a kupiony w D np. przez Ciebie to dwia różne auta, Ty szukasz dobrego, z pewnymi papierami, handlarz szuka auta jak najtaniej z różnych powodów czyli każdy z was szuka innych aut i stąd mają też różne ceny

czeslaw555 22-05-2014 10:19

Odp: s-max
 
tutaj popatrz [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] bywam co jakiś czas w tej firmie i jak na razie zawsze kupujemy auto, choć jak widzę to na chwilę obecną nie mają nic dla Ciebie

grzesiuj@onet.eu 24-05-2014 14:34

Odp: s-max
 
mam małe pytanie czy któryś z kolegów maa może wiedzę jak sprawdzić auto po nr. vin z HOLANDII nie mam nr. rejestracyjnych tylko nr vin

czeslaw555 24-05-2014 15:07

Odp: s-max
 
zapodaj ten VIN. W ciemno można powiedzieć .... jak auto od 2009 to pewnie z nie opłaconym VAT-em
i przykładowe przebiegi aut w NL :) ;)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

grzesiuj@onet.eu 25-05-2014 08:52

Odp: s-max
 
kurcze jak podam vin to mogę się wam narazić bo to nie jest ford tylko Honda Accord:shock: a jak to stwierdzić czy auto ma opłacony vat ?????


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.