Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Focus 2004-2008] Blaupunkt Travel Pilot EX (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=74367)

gucciwaw 14-07-2009 21:22

Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Zwracam się do szanownego grona o pomoc. Mam w swoim focusie radio blaupunkta z nawigacją travel pilot EX i mam płytę z mapą Niemiec. Niestety problem jest ze zdobyciem płyty z mapą Polski. Gdzie ewentualnie można ja dostać lub co zrobić żeby to u nas chodziło?

Andrews 15-07-2009 01:06

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Zerknij tu : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] :)

eclipse 19-01-2011 23:37

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Witam przeszukałem sporo postów w tym temacie nawi EX i nic w sprawie języka polskiego na wyświetlaczu . może odświeże trochę temat bo myslę że nie do końca jest wyjaśnione w sprawie nawigacji Trawel Pilot EX.na allegro jest firma [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
moje pytanie czy jeśli mam orginalną płytę nawigacji CD na zachodnią europe która sprawnie działa , niestety nie ma polskiego języka w menu więc problem z ustawianiem .Ale podczas korzystania z Radia , CD jest polskie (Menu.) więc co jest grane ? czy może być to tak że jesli włoże polską CD mapę będzie menu po polsku? ......... może ktoś to wytłumaczyć ......?
czy ktoś już korzystał z usług tej firmy? .....jaka opinia.
czy są takie firmy w Łodzi lub okolicy ?.. ktoś korzystał z usługi ? ..opinia .

trtkublik 02-02-2011 16:44

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Witam kolegów i macie pomysł skąd wziąć tą płytke , pytam bo sam mam ten problem mam niemiecką a potrzebuje Polski jak ktoś ma pomysła proszę o pomoc

eclipse 02-02-2011 17:11

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
trtkublik jeśli masz Niemiecką to masz na niej też Polskę ( ja mam taką) wyżej masz link do nowych map -teleatlasu- ale koszt płyty jest dość wysoki .a i tak- menu wyświetlacza -oraz lektora nie będziesz miał po Polsku. więc chyba gra (sama płyta) nie warta tej kaski .

trtkublik 10-02-2011 16:56

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
WITAM MAM ORGINAL MAPY EUROPY (NIEMIECKI) może ktoś chce zamienić na polski

Sleeper7 18-02-2011 22:07

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
trtkublik...masz cala oryginalna plyte europy po niemiecku i dziala normalnie?
Nie mam na zamiane ale interesuje mnie kupno takiej plyty.
Jest ewentualnie na sprzedzaz, podaj cene?

bady35 01-03-2011 16:02

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Panowie znalazłem coś takiego ([Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...])!!!
Przetestujcie- powinno pasować!!!
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

miro. 15-03-2011 14:13

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Vitam

Mój problem polega na tym, że kupiłem nowy telefon i nie mogę się połączyć z radiem za pomocą bluetooth.

Próbowałem chyba na wszystkie możliwe sposoby, odinstalowywałem starą słuchawkę, instalowałem nową i nic, później ponownie starą i działa bez zarzutu.
Na ekranie pojawia mi się komunikat, że powinienem wykasować jeden z poprzednich telefonów... Za chiny nie wiem jak to zrobić...

Może któryś z Was coś takiego umie rozwiązać.

trtkublik 17-03-2011 10:15

Odp: Blaupunkt Travel Pilot EX
 
Cytat:

Napisał Sleeper7 (Post 1601969)
trtkublik...masz cala oryginalna plyte europy po niemiecku i dziala normalnie?
Nie mam na zamiane ale interesuje mnie kupno takiej plyty.
Jest ewentualnie na sprzedzaz, podaj cene?

podaj mi swój numer to pogadamy


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.