Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [S-MAX 2006-2015] Radio nie włącza się (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=178215)

stingerA6 07-02-2015 22:10

Odp: Radio nie włącza się
 
ASO wymienia bezpłatnie radyjko więc nie ma po co przepłacać.

jaceks 07-02-2015 22:28

Odp: Radio nie włącza się
 
nie każdy ma tak blisko do niemieckiej granicy, więc nie generalizuj.

stingerA6 07-02-2015 22:36

Odp: Radio nie włącza się
 
Więc nie jesteś w temacie, bo polskie ASO też wymiania. Poczytaj najświeższe wpisy z forum dotyczące tej sprawy.

jaceks 07-02-2015 23:26

Odp: Radio nie włącza się
 
na razie tylko rozpatruje, i to pojedynczy przypadek.
wymieniać to będzie, jak statystyczny kowalski pojedzie do statystycznego aso, i statystyczny kierownik serwisu nie zrobi miny "zaskoczonego karpia" na wieść o akcji serwisowej

asatel 09-11-2018 20:15

Odp: Radio nie włącza się
 
Witam. Podepnę się do tematu ponieważ wymieniałem dzisiaj akumulator i po wymianie nie włącza się radio Mk4 1,8 TDCI 2009 rok a radio Blaupunkt Travel Pilot FX

muffintsi 10-11-2018 15:53

Odp: Radio nie włącza się
 
Najprawdopodobniej padla kosc ram w radiu. Ten typ tak ma i da sie naprawic.

Gdyby sie nie dalo, to mam na zbyciu sprawnego fxa z 06.2010. Zainstalowany najnowszy soft z ciemnym motywem i innymi zaletami tego softu.

whiskey111 04-01-2019 20:29

Odp: Radio nie włącza się
 
Cześć,

Mam taki sam problem z radiem Blaupunkt Travel Pilot FX w Fordzie MK4 2009 TDi. Na początku myślałem, że to problem ze słabym akumulatorem i radio jest wyłączane jak spada napięcie. Akumulator został wymieniony na nowy ale problem pozostał.
Ciekawe jest to, że jak auto przejedzie ok 200km to radio się włącza. Kiedy auto postoi 3 dni radio już nie włącza się i trzeba znowu 200km zrobić aby ożyło ponownie.

Ten problem pokazał się po pierwszej wymianie akumulatora w zeszłym roku. Przed wymianą Ford nie miał takich problemów.

Czy wymiana kości ram to sprawdzona rzecz ? W jaki sposób mogę zrobić reset radia aby sprawdzić czy się włączy ?

muffintsi 02-02-2019 17:41

Odp: Radio nie włącza się
 
Zdjac kleme z akumulatora. Zresetuje sie moze i na amen.

igor77 05-11-2019 08:43

Odp: Radio nie włącza się
 
Witam wszystkich i proszę o pomóc. Jak w temacie, mam radio Blaupunkt Travel Pilot FX w Fordzie MK4 2008 Tdci. Kupiłem nową baterię, radio działało przez kilka dni. Potem auto stało przez 3-4 dni i problem powrócił czyli radio znowu nie działo. Bateria pokazuje napięcie 13,88 , przy odpalonym silniku 14,55 , a radio się nie włącza.
Sprawdzałem bezpiecznik pod maską oraz w nogach pasażera mimo, że tamta panel bezpieczników u mnie wygląda inaczej niż w internecie. Auto z Niemiec

Antej 05-11-2019 09:03

Odp: Radio nie włącza się
 
FX ma uszkodzony RAM i drenuje aku.
Do naprawy z 12mieś gwarancją za 400zł.
W dziale Audio jest o tym temat.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.