Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Różna kombinacja foteli (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=225622)

kt65c453 30-05-2015 19:33

Różna kombinacja foteli
 
Witam, dopiero się rozglądam za Galaxy, cena myślę że do 18 tyś zł , znalazłem niby fajny egzemplarz (z fotek i opisu a rzeczywistość nie widziałem ) ale nie w tym rzecz. Wkleję ogłoszenie żeby było wiadomo o co chodzi. W tym modelu układ foteli jest 2+2+2 , no fajnie ale czy mogę zamontować fotele np inne w układzie 2+3+2 ?? Bo na fotkach (mało widoczne) nie widzę otworów to innego montażu w podłodze.
Pytanie, jest to pod różne kombinacje czy np w tej wersji tylko 2+2+2??

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

PRZEMAL78 30-05-2015 21:22

Odp: Różna kombinacja foteli
 
To jest wersja 6 osobowa,mam taką samą.Nie da rady zamontować 3 foteli w drugim rzędzie.

kt65c453 30-05-2015 21:26

Odp: Różna kombinacja foteli
 
Rozejrzałem się po allegro i są zaczepy i można tez zaślepki znaleźć może by dało rade takie coś wyżłobić, może ktoś przerabiał temat , link z zaczepami
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

no_fear 02-06-2015 07:29

Odp: Różna kombinacja foteli
 
auto z ogłoszenia faktycznie 6-osobowe, fotele II-rzędu mają podłokietniki

W wersji 7-osobowej, w II-gim rzędzie (w układzie 2+3+2) nie mieszczą się fotele z podłokietnikami.

Otwory w podłodze masz fabrycznie. Wymagają jedynie nagwintowania.
Kupujesz szyny, przykręcasz i masz 2+3+2, pod warunkiem, że odkręcisz podłokietniki z II-go rzędu...

radziak 03-06-2015 18:46

Odp: Różna kombinacja foteli
 
a i nie zapomnij o montażu pasów dla trzeciego fotela...

BBK66 03-06-2015 20:25

Odp: Różna kombinacja foteli
 
mam też taką wersje i pod dywanikiem są uchwyty że można założyć fotele jedynie to plastiki ozdobne i odkręcić podłokietniki a na środkowy fotel rozwiązanie jest zakup z pojedyńczym pasem

kt65c453 08-06-2015 15:22

Odp: Różna kombinacja foteli
 
a czy fotele 3 rzędu pasują do 2giego ?
Edit oki juz wiem że kompatybilne

Adaśko9874 10-06-2015 17:52

Odp: Różna kombinacja foteli
 
Witam.Pamiętaj tylko o tym że dokupując siódmy fotel-środek drugi rząd musi mieć zapięcia pasów po obu stronach.Pozdrawiam.

Cezio 26-01-2020 19:20

Odp: Różna kombinacja foteli
 
Witam.
Jestem zielony nowicjusz i przepraszam za odgrzewanie starego kotleta ale nie znalazłem innego świeższego wątku.
Mam na oku wersję Ghia 2+2+2 i jedyne co mnie hamuje przed kupnem to montaż środkowego fotela w drugim rzędzie. W jaki sposób montuje się pas do środkowego fotela?
W wersji Ghia, w podsufitce nie ma pasa na środkowy fotel.

Pozdrawiam
Czarek

rodxynek 26-01-2020 19:31

Odp: Różna kombinacja foteli
 
Dwa rozwiązania - statyczny pas biodrowy, albo bezwładnościowy pas biodrowy. Oba są wbudowane w fotel (z tym, że możesz kupić środkowy, statyczny pas z dowolnego auta i przykręcić do fotela pod bocznym plastikiem - każdy ma otwory montażowe, a każdą klamrę można przełożyć z jednaj na drugą stronę).
Ogólnie - nie jest to przeszkoda nie do pokonania.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.