Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=65681)

seba_suw 27-03-2009 21:43

Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
Witam, jestem nowy :) Mam pytanie co mogło się stac bądz co jest powodem tego ze jast całkowity brak nawiewu w samochodzie ani zimnego ani ciepłego powietrza... niech ktoś mi podpowie, mechanikiem nie jestem ale jeśli ktoś wie to może podpowie to i sam zrobie. Z góry dzięki :) zapomniałem dodac że samochód stał całą zime na podwórku i nie uruchamiany.

motorek26 27-03-2009 21:54

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
sprawdź bezpieczniki
może silniczek sie zastał i sie nie kreci

seba_suw 27-03-2009 21:57

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
bezpieczniki były sprawdzane i wszystkie są ok. A gdzie dokładnie ten silniczek się znajduje możesz powiedziec?

motorek26 27-03-2009 21:58

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
za schowkiem pasażera musisz tam zanurkować

seba_suw 27-03-2009 21:59

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
no to będę jutro nurkował. Dzieki

kamil2102 21-07-2010 20:34

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
Witam koledzy .
Mam poważny problemik i juz mi rece opadaja.
Mam mondka z 99 1.8 td z klima i nawiewem automatycznym, tzn nie mam przełącznika 1,2,3,4.
Zaraz po zimie mialem takie sytuacje, ze nie załaczal mi sie nawiew po uruchomieniu silnika, na wyswietlaczu nic i nic niedzialalo, po czym jak poruszalem przewodami kolo bezpiecznikow pod deska to wszystko wracalo do normy, czasami tylko cos pstrykalo pod schowkiem, ale ogolnie bylo ok.
Teraz sytuacja niestety pogoszyla sie total amen - nie dziala ruszanie przewodami nie pomaga, bezpieczniki ok, dmuchawa nawiewu pod schowkiem dziala - sprawdzalem na krotko, przewody podcisnienia cale, drozne i na swoim miejscu, pokretła ok gumka cala.
Moze ktos borykal sie z takim problemem? moze komuss przychodzi cos do glowy gdzie mozna jeszcze poszukac i od czego mam zaczac.

Proszę o pomoc bo juz mi sie pomysly skonczyly.
pozdrawiam i z gory dzieki

kamil2102 21-07-2010 20:36

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
acha dodam jeszzce ze od 2 dni siedze i szperam w archiwum ale podobnego przypadku nie znalazlem.

pupek86 21-07-2010 22:32

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
moze jak ruszales tymi kablami to cos sie zfajczyło? wykrec panel od klimy i zoabzc czy jest git, te kable co nimi majtales sparwdz, bezpieczniki zobacz.

kamil2102 22-07-2010 07:10

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
no tak kolego bezpieczniki ok bo od tego zaczalem. w miejscu gdzie merdalem kablami nic nie widac. Normalnie rece mi opadaja, czy podlaczenie do kompa cos wogole da??
A możesz mi napisac gdzie znajduje sie ten panel od klimy?? bo jesli piszesz o tych pokretlach typu kierunek nawiewu i sila (auto) to one sa ok.
A wyswietlaqcz i caly nalwiew sa martwe.
To wyglada jakby wogole nie dostawal zasilania bo nawet wyswietlacz nie jest podswietlony jak to zawsze bylo :(
Pomocy chłopaki niedlugo moja zona rodzi i jak ja dziecko odbiore ze szpitala w takie upaly bez klimy :(

pupek86 22-07-2010 10:37

Odp: Całkowity brak nawiewu prosze o odpowiedz
 
jezeli wyswietlacz nie dziala a pokretla okej, to cos na styku wyswietlacza moze sie zfajczylo albo padlo. a czy komp cos pokarze to nie wiem


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.