Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Focus C-Max pro¶ba o opinię (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=143850)

mk77 14-11-2011 17:23

Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
Witam

Zastanawiam się nad tym egzemplarzem [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Czy możecie się wypowiedzieć na jego temat ? na co zwrócić uwagę co wam się nie podoba ?

Pozdrawiam

takitam 14-11-2011 20:30

Odp: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
brak podgrzewanej szyby :?, stoi do sprzedaży od czerwca albo lipca, kolega go w pobliżu opola ogl±dał ( jeszcze u prywatnej osoby ), poznałem po braku radia, wizualnie na miejscu okazał sie zniszczony, przebieg nie realny, szkoda czasu na ogl±danie .

Deryll 14-11-2011 20:31

Odp: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
Ciekawe w jakim stanie jest DPF...

SMUTNYINDYK 24-11-2011 21:25

Re: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
Kol.mk77-ja być może będę chciał sprzedać C-MAX GHIA 1.6 HDI w autentycznym wydaniu w stanie w/g mnie idealnym. Jestem starym forumowiczem więc "na konia" Cię nie wsadzę. Auto ma prawdziwe110000km przebiegu[mamy w domu jaszcze dwa auta], a ja przeważnie jeżdżę PEUGEOTEM, a żona BEETLEM. FORD ma dodatkowo fabryczną dodatkową nagrzewnicę więc nagrzewa się b. szybko, ma fabryczne światła do jazdy dziennej[pali się tylko przód, a potem automatycznie wszystko] no i fabrycznie brak DPF. Jak by co to na priv lub tu jawnie. No i co do ceny to na pewno nie będę chciał tyle co na tym z linku. Cenę ustalimy logicznie wspólnie. Dałem tak na próbę ogłoszenie w OTOMOTO - to ten z logo NEW BEETLE na tylnej klapie.

MAG 27-11-2011 22:50

Odp: Re: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
Cytat:

Napisał SMUTNYINDYK (Post 1742657)
-ja być może będę chciał sprzedać C-MAX GHIA 1.6 HDI w autentycznym wydaniu w stanie w/g mnie idealnym. ...

poproszę nr vin i cene na priv'a

SMUTNYINDYK 27-11-2011 23:43

Re: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
Sprawa przykra ale dziś poszedł niestety.

MAG 28-11-2011 12:29

Odp: Re: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
Cytat:

Napisał SMUTNYINDYK (Post 1744320)
Sprawa przykra ale dzi¶ poszedł niestety.

No to jaka smutna sprawa - cieszyć sie a nie smucic wypada :619:

SMUTNYINDYK 29-11-2011 21:34

Re: Focus C-Max pro¶ba o opinię
 
No tak-trochę się z nim zżyłem bo wygodny był, ale, że to diesel to jednak radość przeważa- bardzo mało i tak jeździłem więc niech nowy nabywca ma korzyść bo kupił niezły egzemplarz.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
czę¶ci do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.