Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=339538)

Fotojurek 21-02-2024 23:17

Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Cześć,
Nigdy nie miałem osobiście, ale jeździłem i czekam na zakup. Coś poczytałem i mniej więcej się orientuję ale zawsze pozostaje jakieś pytanie. Raczej jestem scpetyczny, ale coś mnie przyciąga mimo to do tego auta. Poproszę o kubeł zimnej wody
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]..

kopson 22-02-2024 21:29

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
oferta wbrew Twoim obawom wydaje sie dość interesująca. Przebieg niemały jak na 5,5 roku eksploatacji ale przecież kombi w dieslu nikt nie kupuje po to, żeby stało w garażu.
Wersja Business edition czyli słabiej niż Titanium ale wyposażenie i tak jest niezłe, ważne że ma reflektory w technologii LED, bo te zwykłe halogenowe świecą wyraźnie gorzej. Możesz na naszym forum (w odpowiednim dziale) poprosić kolegów o rozkodowanie całego wyposażenia wg VIN, bo z tego co widzę, sprzedawca podał numer w ogłoszeniu. Jeśli będziesz zdecydowany na oględziny to mógłbyś też wykupić sobie wcześniej raport VIN; tam dowiesz się nieco więcej o historii auta.

rav 75 23-02-2024 03:00

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Przebieg na 5 latka w dieslu podobny jak nasze po flocie. 40k rocznie to on dobrze ułożony.
A teraz kubeł zimnej wody: choćby był ze złota, z Łasku i okolic aut się nie kupuje. Ale to moje zdanie.

Fotojurek 23-02-2024 07:47

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Sprawdziłem raport i wszystko wydaje się być ok. Dzwona nie było, choć była wymieniona lampa przednia i wgniotka na błotniku, która została wyciągnięta. Miał dwa razy wymieniony olej w skrzyni, przy 60 i 180, właściciel ma na to dokumenty z Forda.Tyle się dowiedziałem.

Hansolo 23-02-2024 08:15

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Olej w skrzyni powinien być wymieniony też przy 120 tys / interwał 60 tys / . Pytanie czy wymieniony i brak potwierdzenia , czy na jednym zrobił 120 tys. Ma to znaczenie.

Antej 23-02-2024 08:23

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Widać w historii Forda że robił
25lut22 przy 115kkm olej przekladniowy

Auto co roku stawiało się w ASO ze względu na kilometry.
Czyli silnik nie stygł.

Auto do obejrzenia i racjonalnej decyzji, do sprawdzenia poprawność papierów z DE, czy VAT się nie zgubił.
Ciężki do odsprzedania, ale na kilka lat może być bezawaryjny.

Z innej strony, bo to w zasadzie Trend, ile to kosztuje w Germanii, bo rok temu to go jeszcze tam widzieli, i ile byto kosztowało z zarobkiem handlarza.
Jak coś się nie zepnie to odpuść.

slawek-kali 24-02-2024 17:23

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
ogloszenie nieaktualne, albo kolega wyzej kupil albo sam tym handlowal i sie dowiedzial co chce..

Fotojurek 25-02-2024 10:05

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Dziękuję za pomoc. Odpuściłem sobie. Coś nie dokońca mi pasowało.

Antej 25-02-2024 10:20

Odp: Mondeo MK5 Czego nie widzi kupujący
 
Cytat:

Napisał Fotojurek (Post 3486096)
Coś nie dokońca

Czyli co?
Czy taki Apacz się trafił?

Dla potomnych VIN
WF0FXXWPCFJU49222

Google nie zapomina.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.