Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Hyde-Park (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=106)
-   -   MANDATY--za co placimy ,ile , gdzie i ilosć w roku. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=35172)

Dinar 23-12-2007 16:26

MANDATY--za co placimy ,ile , gdzie i ilosć w roku.
 
Witam - Ford jaki jest wie każdy z nas --ale kierowca ooo.. odpowiedzi jak w temacie i inne pochodne -jestem starej daty i kontrola w latach 78 to stan techniczny-hamulce ,kierownica łyse opony- radar to jak komórka dzisiaj-czy dzisiaj głównie łapią na radar czy sprawdzają stan techniczny proszę o opinię .Główne problemy to parkowanie w miastach -straż miejska, itd. Wesołych świąt - Szczęśliwego Nowego Roku...

TERBUH_B 24-12-2007 13:39

Witam ja płacę często i dużo głównie za przekroczenia prędkości :fcp5 Niestety zdarzyło mi sie zapłacić trzy mandaty w ciągu niecałego mca KOSZMAR. Nigdy nie sprawdzali mi stanu technicznego no poza 126p gdy śmigałem.Mieszkam w Warszawie i tu o dziwo nigdy mandatu no może raz od straży wiejskiej za parkowanie!Za to wyjazdy zawsze gdy jadę gdzieś dalej 3/4 drogi spokojnie i z rozwagą a tu nagle :fcp12 :fcp27 sie włącza i kita ile fabryka dała.Postanowienie od nowego roku to dzień bez mandatu to dzień udany!!! Lepiej za tą kase gdzieś się wybrać niż płacić :fcp2 :fcp2 :fcp2
życzę spokojnych świąt i bez mandatów :fcp7 :fcp7 :fcp7

aaalata 25-12-2007 17:38

prawko od 99 roku ale przebieg niewielki - jakieś 120kkm w sumie przez te lata:
1 mandat za parkowanie i 2 za prędkość (przekroczenie do 30km/h) także w sumie ja nie płacę

JARASACKI 25-12-2007 20:04

przez 7 lat zadnego mandatu jezdze dafikiem niecale dwa lata i tez zero mandatu . oby tak dalej bylo

grzehosh 25-12-2007 21:47

0 mandatów i oby tak dalej
 
Jak do tej pory to obywa się bez mandatów i oby tak dalej :fcp12
Chociaż raz mnie spisali za złe parkowanie :fcp3

TERBUH_B 26-12-2007 10:52

Cytat:

1 mandat za parkowanie i 2 za prędkość (przekroczenie do 30km/h) także w sumie ja nie płacę
Cytat:

Napisał JARASACKI
przez 7 lat zadnego mandatu jezdze dafikiem niecale dwa lata i tez zero mandatu .

Cytat:

Napisał grzehosh
Jak do tej pory to obywa się bez mandatów i oby tak dalej

Szczęściarze z was ja przez 10 lat jak jeżdżę to za zapłacone mandaty kupił bym drugą furę :fcp5

Dinar 26-12-2007 11:11

Jak narazie nie ma odważnych żeby się przyznać - ja kiedyś miałem rok w którym załapałem 12 szt ale jeszce nie było punktów od dwóch lat mam CB radio to przynajmniej za prędkość nie łapie ale parkowanie się trafi-czekam na dalsze opinie..

tomiscorpio 26-12-2007 11:48

No tak nie przesadzajcie ze lapiecie tych mandatow miliony bo od kilku lat za 3x500zl 10pkt konczy sie jazda. A punkty caly rok leza :D

cosin 26-12-2007 18:52

ja 2 lata temu olałem zakaz skrętu w lewo i mandacik otrzymałem, pół roku temu 50 pln za parkowanie na trawniku :/

Krzychu32 27-12-2007 05:11

Odkąd kupiłem CB to nie płacę ,ale niestety mam jedno radyjko a dwa auta no i w październiku bardzo mi się śpieszyło i przesiadając się do drugiego auta nie przełożyłem radyjka :fcp5 i niestety za prędkość 6 punktów ,za niezapięte pasy dał mi upomnienie ,3 dni później ten sam policjant złapał mnie w mieście za jazdę bez pasów już mnie nie upomniał tylko przyładował następne 2 punkty. :fcp27 Chyba kupię sobie drugie radyjko bo w tygodniu złapać dwa mandaty i 8 punktów to trzeba mieć pecha :fcp2 Odnośnie sprawdzania stanu technicznego to 7 lat temu w Warszawie przy rutynowej kontroli sprawdzali mi czystość spalin a poza tym to nigdy nic mi nie sprawdzali zawsze interesowały ich moje przekroczenia czyli głownie prędkość :fcp1


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.