Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford B-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=187)
-   -   [B-MAX] wymian jednostki car audio ACM (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=339157)

pablo032 01-02-2024 14:35

wymian jednostki car audio ACM
 
Witam wszystkich nie dawno zostałem posiadaczem drugiego forda pierwszy to S-max drugi B-max 1,6 tdci rok 2013, i chciałbym w nim wymienić radio na sony aktualnie jest wersja podstawowa, w aucie wymieniłem moduł na sync 1,1 zaktualizowałem i już są komunikaty w j polskim teraz czas na radio lecz nie mam pojęcia czy wymiana wymaga w module czy będę musiał zmienić daszek . numery tego co znalazłem Ford OE BM5T-18C815-XL oferta wraz z daszkiem, oferta bez daszka Ford OE EM5T-18C815-XE czy ktoś mógł by mi pomóc co wybrać nie mam nawigacji nie zamierzam jej dokładać . Na dana chwile dołożyłem halogeny zaprogramowałem forscanem i jest ok .

Antej 01-02-2024 14:46

Odp: Ford B -Max wymian jednostki car audio
 
Wymiana ACM i tyle.
Dekor nie ma znaczenia dla jakości grania.

pablo032 01-02-2024 18:40

Odp: wymian jednostki car audio ACM
 
Z tym ze ja posiadam panel z pierwszej generacji a sony jest bardziej ładny że tak się powiem i kwestia wyświetlacza aktualny jest dość fotochromatyczny, chciałem tylko dowiedzieć się który z podanych kupić .[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pablo032 17-03-2024 19:28

numer daszka nad wyświetlaczem
 
Witam szanowne grono chciałbym zapytać znawców o numer daszka nad wyświetlaczem mianowicie nie tak dawno zmieniłem standard radio na sony wraz z wyświetlaczem i mam mały problem w postaci że poprzedni daszek nie zakrywa w pełni boków i góry wyświetlacza czy ktoś może ma takowy daszek w w dobrym stanie chętnie odkupie.

NR wyświetlacza C1BT-18B955-CD NR jednostki BM5T-18C815-XK

Antej 17-03-2024 20:10

Odp: Problem tzw daszkiem wyświetlacza
 
To jest kwestia kupienia ramki wyświetlacza.
Wystarczy zrobić ja z czarnego brystolu i wyglada to całkiem dobrze (robiłem takie).

pablo032 18-03-2024 09:13

Odp: wymian jednostki car audio ACM
 
Nie chciał bym się bawić w taką że tak to ujmę twórczość wolałbym oryginalną ramkę tylko chodzi o numer części człowiek od którego kupiłem zestaw niestety nie posiada tego panelu a szukanie po omacku skończy się tym że zakupię 10 daszków i żaden nie będzie pasować .

Mateusz199 18-03-2024 14:11

Odp: wymian jednostki car audio ACM
 
Jeśli nie potrzebujesz nawigacji i masz już zaktualizowany moduł synchronizacji, to najprawdopodobniej nie będziesz musiał zmieniać daszka. Obydwa radiowe zestawy wydają się być oryginalne Forda, więc pod względem kompatybilności nie powinieneś mieć problemu.

Pozdrawiam, Mateusz [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Antej 18-03-2024 14:47

Odp: wymian jednostki car audio ACM
 
1 załącznik(i)
Cytat:

Napisał pablo032 (Post 3488084)
że tak to ujmę twórczość

wielu tak robiło

efekt, sam oceń
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

pablo032 18-03-2024 22:01

Odp: wymian jednostki car audio ACM
 
Witam ponownie znalazłem kilka daszków ale nie mam pojęcia który pasuje
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

jak by ktoś posiadał taką wiedzę byłbym naprawdę wdzięczny

Bump: Mam również pytanie o marny sygnał radia w mieście jako tako ale im dalej tym gorzej na poprzednim radiu również był problem przejrzałem złącze przy antenie nie widać żadnego uszkodzenia niby wszystko ok ale jest bardzo słabo w porównaniu do mojego S-maxa

pablo032 19-03-2024 08:12

Odp: wymian jednostki car audio ACM
 
Efekt ok ale nadal wolę oryginał a dlatego że to nie moje auto tylko żony świeży zakup już dołożyłem i aktywowałem mu halogeny a chcę jeszcze kamerę cofania bo niestety moja pani narzeka że światło wsteczne pozostawia wiele do życzenia nawet pomimo wymiany standardowej żarówki na led i to jedną z mocniejszych na rynku. Wracając to tematu pytałem sprzedającego z tej oferty czy jest skłonny sprzedać sam daszek niestety nie dlatego pytam was czy któryś z tych 2 będzie pasował .

Bump: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Daszek udało się kupić na dana chwile zmieniony został moduł sync moduł już zaktualizowany gada w ojczystym języku wymieniony zestaw audio na sony ale jest problem z radiem jak i na poprzednim zestawie tak i na tym odbiór radia jest bardzo słaby czy można temu jakoś zaradzić . Pytanie czy po wymianie zestawu muszę coś grzebać w ustawieniu auta np forscan bo jak na razie działa wszystko usb blutu wybieranie głosowe czytanie sms tylko radio słabo ale na poprzednim jak pisałem również była lipa zastanawiam się na zmianą stopki anteny.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.