Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1993-1996] Nie działa zmiana świateł (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=136522)

W_o_l_f 31-07-2011 11:39

Nie działa zmiana świateł
 
Witam. Problem tego typu że, w moim mondziołku po przekręceniu kluczyka zapalają się światła drogowe, i nie sposób ich wyłączyć. Jak zdiagnozować usterkę?? może ktoś wie jak to naprawić?

Emmm 31-07-2011 11:59

Odp: Nie działa zmiana świateł
 
Kolego a więcej informacji? Tak masz od zawsze? Kiedy to się stało i w jakich okolicznościach? Może zacznij od przełącznika?
Pozdrawiam

W_o_l_f 31-07-2011 17:39

Odp: Nie działa zmiana świateł
 
Dziękuję kolego za zainteresowanie tematem i przepraszam że dopiero odpisuję (taka praca) Wiesz nie mam pojęcia jak to się stało bo tak już kupiłem. A teraz robię generalny remont autka i chciałbym żeby wszystko było ok zanim wyjadę na nasze piękne drogi:P Może to przełącznik ale jaki on ma związek z tym że świateł mijania nie ma (sorki że o tym nie wspomniałem wcześniej)??? czy wina może leżeć po stronie włącznika świateł??? nie wiem czy to jest jakoś powiązane.

jogopeda 31-07-2011 23:09

Odp: Nie działa zmiana świateł
 
moze poprostu poprzedni wlasciciel zamontowac automatyczny wlacznnik swiatel i on cos szwankuje. Jak wprowadzili calodzienna jazde na swiatlach takie wlaczniki staly sie dosyc popularne, przynajmniej tego czasu na allegro bylo takich bajerow sporo

W_o_l_f 01-08-2011 12:50

Odp: Nie działa zmiana świateł
 
Może być że właśnie tak zrobił. No nic będę szukał przyczyny, ale jeśli chodzi o prąd w aucie, to wiedzą jestem ograniczony do wymiany żarówek i montowania audio:P może się uda a jeśli nie to zawołam jakiegoś mądrego człowieka. Narazie dziękuję za pomysł. Jak zrobię coś z tym to dam znać o co chodziło

Maddragon 01-08-2011 12:52

Odp: Nie działa zmiana świateł
 
A są pozycje?
Jeśli tak to sprawdź żarówki od świateł mijania. Może się okazać, że przez zepsuty wyłącznik długich ktoś na nich śmigał a światła mijania poszły w zapomnienie.

W_o_l_f 10-08-2011 19:33

Odp: Nie działa zmiana świateł
 
Cytat:

Napisał Maddragon (Post 1690344)
A są pozycje?
Jeśli tak to sprawdź żarówki od świateł mijania. Może się okazać, że przez zepsuty wyłącznik długich ktoś na nich śmigał a światła mijania poszły w zapomnienie.

Dzięki bardzo racja po twojej stronie. Tyle grzebania w kabelkach aa to takie proste było. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc sprawa rozwiązana:lol:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.