Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Jak rozkodować radio NX DVD? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=226523)

rafal8967 19-06-2015 10:47

Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Witam zna ktoś sposób na rozkodowanie radia w moim mondeo NX DVD, podobno wystarczy numer radia ,ale czy da się go odczytać beż wyjmowania radia , z góry dziękuje za pomoc.

tedi_k 19-06-2015 11:49

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Wrócił mój kabel z naprawy, to się da... Wystarczy mieć ELMa z przełącznikiem albo lepiej kabel Viakena oraz program ELMconfig i FORscan i się da. Oczywiście da się odczytać w ten sposób S/N, uzyskanie z S/N kodu PIN to osobna sprawa.

rafal8967 19-06-2015 14:11

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
dobra dzięki szukam dalej kodu jak nie znajdę po weekendzie odezwę się

rotor 19-06-2015 14:17

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Pin do radia powinien być w dokumentach auta (u mnie w MK3 była to karta wielkości karty kredytowej w książce obsługi radia).
Zawsze można podjechać do ASO - są w stanie odtworzyć pin.

mm32 19-06-2015 14:59

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Cytat:

Napisał rotor (Post 2417645)
Zawsze można podjechać do ASO - są w stanie odtworzyć pin.

Pewnie za jedyne 150zł,zostawił bym tę opcję na samiutki koniec ...

mastora72 19-06-2015 20:40

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Witam. Wyciągnij i zerknij na popielniczkę ja miałem tam naklejkę z pinem do NX-a.

rotor 19-06-2015 22:25

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Generalnie nie przyklejałbym się do kwoty którą podał mm32.
Zanim nauczyłem się swojego pinu, zdarzyła się mi w trasie awaria aku.
Z samym aku udało się na stacji benzynowej bez problemu, a z radiem i pinem pomogło mi aso forda za zwykłe 'dziękuję'.
Nie twierdzę, że w każdym zrobią za 150 PLZ. Nie twierdzę, że w każdym zrobią za free. Ale są takie, gdzie zrobią to od ręki i za free, więc czasem warto po prostu spróbować/zapytać i nie zostawiać tego na samiutki koniec.

tedi_k 19-06-2015 22:39

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
Wystarczy zwykle wysłać numer seryjny do kolegi Holdenikus. Jedyna niedogodność, że odpowiedzi zwykle udziela w godzinach pracy swojego serwisu w dni powszednie.
A tak BTW - jest to na prwdę sensowny serwis m.in. navi Ford NX i FX.

mm32 20-06-2015 02:15

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
150 zł to zwykła urzędowa,obligatoryjna stawka ASO za PIN do radia(każdego,nie mniej i nie więcej) :)

TOMAS 20-06-2015 06:51

Odp: Jak rozkodować radio NX DVD?
 
W kwestii formalnej proszę zapoznać się z regulaminem pkt15 aby nie było za chwilę zdziwienia


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.