Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] śruby mocujące sołonę silnika (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=109694)

danq 13-09-2010 16:55

śruby mocujące sołonę silnika
 
Witam, czy możliwe jest dokupienie śrub mocujących dolną osłonę silnika?
Szukam w necie, ale jakoś nie mogę nić na ten temat znaleźć, jakie to mają być śruby?

pozdrawiam

Natiew 13-09-2010 16:59

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
Jeżeli chodzi Ci o osłonę pod silnikiem ? to nie widzę potrzeby kupować jakiś tam orginalnych bo to zwykłe blachowkręty M-6 na torx

Daro19823 13-09-2010 19:50

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
u mnie kutas mechanik głupek kiedys załozył tylko 3 a ma chyba 6 wiec pojechałem kupiłem zwykłe wkrety do blaczy chyba 6 srubokret i po sprawie nawet na kanał nie wjezdzałem jak sie połozysz pod auto to krutkim srubokretem bez problemu zakrecisz

marko1967 20-09-2010 20:57

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
Witam dwa tygodnie temu sam wymieniałem olej w silniku oraz filtr i umnie te śruby (blachowkręty) trzymajace osłone są na zwykły imbus nr 4

Walut 20-09-2010 21:27

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
Gdybyś jednak chciał kupic to oczywiście są dostępne, ja kupowałem , nawet z plastikami do których się je wkręca

conris 20-09-2010 21:31

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
Cytat:

Napisał Natiew (Post 1506862)
Jeżeli chodzi Ci o osłonę pod silnikiem ? to nie widzę potrzeby kupować jakiś tam orginalnych bo to zwykłe blachowkręty M-6 na torx

Jak blachowkręt to nie M6.M6 to oznaczenie gwintowanego normatywu..Chyba że masz na myśli łeb wkręta pod klucz 6. Ale raczej 7 lub 8 byłaby właściwa z uwagi na cześć która się wkręca w kołek.

danq 27-09-2010 14:18

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
Cytat:

Napisał Walut (Post 1510462)
Gdybyś jednak chciał kupic to oczywiście są dostępne, ja kupowałem , nawet z plastikami do których się je wkręca

a jakiś link mozesz podac, gdzie to jest dostępne, bo w googlach nic nie widze...

Hildegard 28-09-2010 20:11

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Walut 29-09-2010 12:57

Odp: śruby mocujące sołonę silnika
 
linku nie podam bo nie znam , sam osobiście kupowałem w Krakowie w serwisie albo może w sklepie serwisowym , ABC Focus al. 29 listopada serwis fabryczny to nie jest ale mają dużo do forda i tylko do forda


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.