Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 1998-2004] Jaki wlać olej do wspomagania kierownicy? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=300015)

tomihard 07-04-2009 15:33

Jaki płyn do wspomagania
 
Witam od miesiac jestem posiadaczem forda focusa i nie wiem jaki mam dolac płyn do wspomagania mam czerwony...mam pytanie czy ktos sie orietuje czy je mozna mieszac...chodzi mi producentow nie o kolory :)

Zac 07-04-2009 17:48

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
Cytat:

Napisał tomihard (Post 1133096)
Witam od miesiac jestem posiadaczem forda focusa i nie wiem jaki mam dolac płyn do wspomagania mam czerwony...mam pytanie czy ktos sie orietuje czy je mozna mieszac...chodzi mi producentow nie o kolory :)

producent raczej znaczenia nie ma, ja miałem czerwony, kupiłem marki elf tez czerwony dolałem i jest ok, wiec producent watpie aby miał znaczenie.

ufowroc 07-04-2009 19:59

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
dextron III-wszystkie są czerwone

Zac 07-04-2009 20:12

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
dziwne jak kupowalem gosc wymienilem 3 kolory, bodajże zolty i jakis jeszcze....

Dinar 07-04-2009 22:17

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
Cytat:

Napisał tomihard (Post 1133096)
Witam od miesiac jestem posiadaczem forda focusa i nie wiem jaki mam dolac płyn do wspomagania mam czerwony...mam pytanie czy ktos sie orietuje czy je mozna mieszac...chodzi mi producentow nie o kolory :)

Możesz zmieszać a najlepiej podjechać na warsztat to doleją 50g.zbiorniczek jest mały i dużo tego nie wchodzi żeby 0,5l kupować.No chyba że masz pusty zbiorniczek i układ.

gumibear 11-05-2009 06:38

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
Witam jako nowy forumowicz. Przeczytałem już sporo na tym forum o płynie do wspomaganie do FF1. Jestem od kilku dni posiadaczem forda focusa 1,6 kombi benzyna z 2003 r. Pod maską mam zielony, a więc zapewne WSS-M2C204-A2 (moja ksiązka milczy o tej specyfikacji do FF1), moja ksiązka zaleca WSA-M2C195-A do ff1 koloru czerwonego, co począć? Mogę dolewać do F1 tego zielonego choc zalecany jest do FF II i III?

Hildegard 11-05-2009 08:30

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

gumibear 11-05-2009 08:54

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
Cytat:

Napisał Hildegard (Post 1160467)
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Tak wiem wiem ten jest zalecany i o nim mówi ksiązka i wszelkie instrukcje i chetnie bym go kupił....jednak ja mam w FF1 z 2003 r. zielone ustrojstwo....czy to źle? czy jeszcze gorzej? czy tego zielonego sie trzymac skoro jest zalecany do ffII i III, czy wymienic cały płyn na zalecany czerwony? jako laik pytam wymiataczy od ff. Nigdzie nie znalazłem na forum by ktoś z FFI miał to cudo zielone. Tak kupiłem forda z dobrodziejstwem inwentarza, wszystkie płyny juz rozgryzłem czytając forum ale tej zagwózdki jeszcze nie. Pozdrawiam

Sławek72 17-08-2009 19:08

Jaki płyn do wspomagania
 
Koledzy podpowiedzcie mi jaki mam wlać plyn do wspomagania bo zamierzam wymienić pompę i przy okazji caly płyn. Pomóżcie

Kamil33 17-08-2009 19:38

Odp: Jaki płyn do wspomagania
 
Zobacz jaki masz kolor płynu a w każdym sklepie motoryzacyjnym ci powiedzą co masz zalać a po drugie w sklepach mają katalogi i na pewno będą wiedzieć .


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.