Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] Wymiana baterii w kluczyku (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=91130)

ramzi7 18-07-2012 22:25

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
Panowie proponuję przejść się do zegarmistrza. Ja tak zrobiłem, kosztowało to mnie 10 zł a trwało nie więcej jak minutę. Polecam.:lol:

FM18tdci 19-07-2012 08:03

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
10zł? No to drożej o 3 złocisze niż w ASO ;)
A jak sam zrobisz to wyjdzie za złotówkę jak ktoś pisał wcześniej - koszt zakupu baterii :)

ja robot 24-08-2012 18:05

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
Witam!!
Jestem nowym forumowiczem i oczywiście jak wielu z was, mam PROBLEM.
Postanowiłem sprawdzić funkcjonalność zapasowego pilota i okazało się ze nie ma baterii. Poszedłem, kupiłem, wymieniłem i..... NIC. Nie otwiera, nie odpala, w ogóle nic nie robi. Tak więc pytam się każdego z was, jak to naprawić????
Dodam ze mam pilot z kluczykiem w środku typu E87964, czyli odpalanie z przycisku.
Pozdrawiam.

Bump:

darmodziej 24-08-2012 19:38

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
Pilot się rozprogramował, bo był przechowywany bez baterii, musisz go zaprogramować. Jak to zrobić powinieneś znaleźć na forum, wystarczy, że w szukajce wpiszesz np. programowanie pilota i podasz typ auta.

Petro25g 24-08-2012 21:24

Re: Wymiana baterii w kluczyku
 
dokładnie muszi go ponowni zaprogramować. Może tutaj znajdziesz odp [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ja robot 25-08-2012 13:34

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
na forum niestety nic nie znalazłem chyba ze nie umiem szukać:p Opisana jest tylko metoda z kluczykiem ale. Ja niestety nie mam kluczyka ani stacyjki. Najciekawsze jest to ze w książce też jest opisana metoda tylko z kluczykiem.
Bardzo was proszę o pomoc.

ja robot 29-08-2012 17:53

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
Już po temacie. Byłem u jednego faceta, podłączył kompa i załatwił sprawę ale to dość ryzykowna sprawa. Jak ktoś nie wie co robi to można unieruchomić auto.

wojtbf1 29-08-2012 20:30

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
Cytat:

Napisał ja robot (Post 1870000)
Byłem u jednego faceta, podłączył kompa i załatwił sprawę ale to dość ryzykowna sprawa.

Może troszkę szczegółów podasz dla potomności......

vme 19-09-2012 22:07

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
To ja podciągnę trochę temat...

Dwa dni temu Converse+ zaczął marudzić o słabej baterii w kluczyku. Nie bardzo miałem czas na wymianę (wg instrukcji zamieszczonej w tym wątku), więc zacząłem używać drugiego pilota (mam E87964 - z kluczykiem w środku). Jaka była moja radość, kiedy C+ zgłosił słabą baterię również w drugim kluczyku :)

Wybrałem się więc do marketu z baterią z jednego pilota, zakupiłem dwie nowe, włożyłem nową baterię do jednego z pilotów, test i .... zonk, nie działa. Ok, jak już tu ktoś pisał, pewnie zbyt długo pilot był bez baterii i trzeba zaprogramować... Niestety, programowanie pilota metodą opisaną w wątku też nic nie dało.

Lekko zrezygnowany zajrzałem jeszcze raz do instrukcji, no i olśnienie. Włożyłem baterię plusem do góry, a powinna być plusem do dołu. Jest nawet znaczek "+" na obudowie w miejscu mocowania baterii...

Drugi test i wszystko śmiga :) Wymiana baterii w drugim pilocie odbyła się bez niespodzianek.

Trochę się rozpisałem, ale to tylko dlatego, żeby zwrócić uwagę wszystkim, którzy będą wymieniać baterie w swoich pilotach, że w zależności od typu pilota bateria może być montowana plusem do góry (naturalnie) lub plusem do dołu (trochę mniej naturalnie...). No ja w każdym razie dałem się złapać ;)

Pozdrawiam.

medyk88 26-09-2012 07:37

Odp: Wymiana baterii w kluczyku
 
w jakim czasie wymieniłeś?

qwa mnie skasowali ze 100 za 2 piloty w ASO


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.