Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Demontaz tapicerki drzwi prawy przód 9pasażer) - demontaż lusterka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=308162)

Rafał2015 14-04-2020 19:28

Demontaz tapicerki drzwi prawy przód 9pasażer) - demontaż lusterka
 
Witam. dotyczy C-MAX II z 2011r
poproszę o pomoc w jakiejś instrukcji demontazu boczka/tapicerki drzwi prawy przód(pasażer) w celu zdemontowania lusterka zewnętrznego ( jest pęknięte).

chę jescze kupić właściwe lusterko. w ASO po za numerem 2002855 nie byli w stanie mi nic podać . znalazłem info że jest to numer części 17682 2002855 i raczej jest to 10-PIN lusterko

moje lusterko zewnętrzne jest:
składane elektrycznie
regulowane elektrycznie
podgrzewane
z migaczem
z podświetleniem

czyli ma 5 funkcji

Stasiu47 14-04-2020 20:38

Odp: c-max II 2011 Demontaz tapicerki drzwi prawy przód 9pasażer) - demontaż lusterk
 
Tapicerka drzwi jest mocowana w 3 miejscach: pod klamką wewnętrzną (do otwierania), pod uchwytem do zamykania - dwa wkręty i od czoła drzwi gdzieś na wysokości między górą kieszeni i dołem boczka. Tyle wg niemeieckiego poradnika.

hesiek 14-04-2020 20:46

Odp: c-max II 2011 Demontaz tapicerki drzwi prawy przód 9pasażer) - demontaż lusterk
 
Cytat:

Napisał Rafał2015 (Post 3242555)
Witam. dotyczy C-MAX II z 2011r
poproszę o pomoc w jakiejś instrukcji demontazu boczka/tapicerki drzwi prawy przód(pasażer) w celu zdemontowania lusterka zewnętrznego ( jest pęknięte).

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Rafał2015 15-04-2020 09:45

Odp: c-max II 2011 Demontaz tapicerki drzwi prawy przód 9pasażer) - demontaż lusterk
 
dziękuję .

postaram sie to szybciutko zrobić . jeszcze obczaję jak zdjąć ten plastik (osłone ) od śrub lusterka (od wewnątrz)

boncio 15-04-2020 19:36

Odp: c-max II 2011 Demontaz tapicerki drzwi prawy przód 9pasażer) - demontaż lusterk
 
Cytat:

Napisał Rafał2015 (Post 3242705)
jak zdjąć ten plastik (osłone ) od śrub lusterka (od wewnątrz)

Pociągnij, jest na wcisk na kołki :)
Nie zawsze łatwo da się ściągnąć osłonę pod uchwytem do zamykania. Nie jest tak jak na tym filmie, jest dodatkowy plastik pod uchwytem i lepiej tylko jego zdemontować, aby dostać się do śrub.
Zdarza się też, że jest 1 pomarańczowy kołek, który trzyma bardzo mocno. Ja u siebie ciąłem go, bo mam zapas.

Kostka lusterka ma 10-pin, ale kabli tylko 8. W C-maxie nie ma czujnika temperatury w lusterku, wiec prawe i lewe powinny być takie same.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.