Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Focus (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=94)
-   -   [Focus 2008-2011] Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=163663)

k0ksik 14-08-2012 16:42

Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
Witam.

Kupiłem takie wycieraczki
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

i bardzo trzeszczą. Myłem szybę, przemywałem wycieraczki i ciągle trzeszczą. Sprzedawca nawet wysłał nowe w ramach gwarancji. I co? i znowu trzeszczą :[

Może to być wina kiepskich piór..? Chodź cena o tym nie świadczy.

Fokus08 14-08-2012 19:24

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
Hej,

Tez je mam i nie trzeszczą. U mnie wieksze pioro było przygiete w jednym miejscu - mialo sie wyprostowac ale dalej mi nie zbiera w tym miejscu. Poza tym za ta cene znosnie :)

skylla1 14-08-2012 19:43

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
Po kilku testach powróciłem do oryginalnych za te ok 110zł. Tańsze zamienniki są zbyt słabej jakości, albo hałasują albo gdzieś nie przylegają i nie zbierają - zwłaszcza po paru miesiącach. Oryginalne nawet po roku są nadal akceptowalne.

Chess 14-08-2012 19:45

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
A może poprostu mają trzeszczeć i już ;D czy przeczyną trzeszczenia jest tylko opcja złych piór?

Agutto 14-08-2012 19:48

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
Cytat:

Napisał k0ksik (Post 1864008)
Witam.

Kupiłem takie wycieraczki
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

i bardzo trzeszczą. Myłem szybę, przemywałem wycieraczki i ciągle trzeszczą. Sprzedawca nawet wysłał nowe w ramach gwarancji. I co? i znowu trzeszczą :[

Może to być wina kiepskich piór..? Chodź cena o tym nie świadczy.

Zamień (przełóż) wycieraczki, tzn. zamień prawą na lewe ramię, lewą na prawe ramię.

Matych 14-08-2012 19:51

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
QUALITE PARTIE - WARTO KUPIĆ DOBRĄ JAKOŚĆ!
Oryginalne wycieraczki Qualite Partie są nowoczesnym produktem skierowanym do klientów ceniących produkty wysokiej jakości. Powierzchnia zbierająca wycieraczki jest wykonana z gumy teflonowej (u firm konkurencyjnych tylko z gumy grafitowanej), dlatego praca wycieraczki jest bardzo cicha i płynna w każdych warunkach pogodowych.
Wycieraczki są importowane z Niemiec, gdzie są znaną i sprawdzoną marką.

To dopiero technologia typu szajs-szkoda słów panowie nie nabierajcie się na takie partactwo

maureliusz 14-08-2012 20:02

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
Ja ostatnio trafiłem na super produkt! Kupiłem wycieraczki na wiosnę...KAMOKA! Wiem total chińczyk 100%! Stwierdziłem w kwietniu jeszcze mrozy, to tamto na wakacje kupię nowe, oryginały forda. I co?? Rewelacja! Minęło kilka miechów i jest naprawdę OK. Wycieraczki już białe od stania na słońcu przez 8 godzin przed pracą i nadal zbierają super. Ford...niech się schowa! Forda mi skakały, cudowały i zbierały super...przez miesiąc.

Jeszcze jeden bajer. Kamoka są wiercone na wylot:) i można je obrócić. Ja miałem taką sytuację, że gość dwie wpakował do jednego pudełka i zagiął pióro. W efekcie w jednym kierunku zbiera, a potem robi smugę. Jednak obróciłem je i jest OK.

Polecam :-)

pretorian2 14-08-2012 20:39

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
lepiej powiedz gdzie kupiłeś i za ile, na allegro nie widze ;)

maureliusz 14-08-2012 21:28

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
No właśnie lipa. Ja kupiłem na allegro, za jakieś 50-60zł, ale nie widzę ich już kurczę... Sam się zmartwiłem, bo chciałem na jesień nófki kupić.

k0ksik 14-08-2012 21:38

Odp: Trzeszczące wycieraczki przednie, co radzicie?
 
Qrcze, a do Fusiona zawsze kupowałem najtańsze w markecie i nigdy takich problemów nie miałem. Niestety do Focusa nie było i kupiłem na allegro.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.