Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] Co to za wtyczka? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=52249)

czytaczforum 30-09-2008 13:59

Co to za wtyczka?
 
2 załącznik(i)
Ford Galaxy 98 benzyna 2.0.W komorze tylnego prawego błotnika,gdzie jest wiązka kabli m.in do tylnej prawej lampy i lewarek, mam jedną luźną wtyczkę na dwa piny.Do czego może służyć.Dodam,że wszystkie światła działają,centarl zamek tylnej klapy,wycieraczka,ogrzewanie szyby.

kristoof 30-09-2008 14:34

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
wyglada mi to na wtyczke od centralnego zamykania wlewu paliwa, zobacz czy przy wlewie paliwa niema przypadkiem drugiej czesci kabla z gniazdem, pozdrawiam :fcp26

czytaczforum 30-09-2008 15:06

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
Dzięki za odzew.Natychmiast sprawdziłem sugestię o zamknięciu korka wlewu paliwa.Jednak i ten jest sprawny.Długo szukałem możliwego gniazda ale nic tam nie ma.Juz sam sobie sugerowałem że być może to wtyk do zamontowania brzęczyka wstecznego biegu lub czujników cofania ale po wbiciu wstecznego nie ma tam zasilania,

D245 30-09-2008 17:38

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
moze to jest od uchylania tylnych szyb?

czytaczforum 30-09-2008 19:00

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
D245-Tylne szyby mam otwierane ręcznie.Nie ma żadnych silniczków.Ale całkiem możliwe że wtyczka do tego może być przygotowana.Proszę niech się wypowie ktoś kto ma elektrycznie uchylne tylne szyby i gdzie jest włącznik do nich.

D245 30-09-2008 20:35

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
Ja mam .Wlacznik jest z przodu na konsoli tam gdzie np wlaczasz podgrzewanie szyb , pasazer z 3 rzedu nie moze sam uchylic szyb :fcp18 .Trzeba by zobaczyc na schemacie instalacji czy kolory kabli sie zgadzaja

bary 01-10-2008 06:35

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
Cytat:

Napisał D245
moze to jest od uchylania tylnych szyb?

Może tak być.

czytaczforum 01-10-2008 14:10

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
Ok wielkie dzięki,ja się poddaję.Uległem sugestii o elektrycznym uchylaniu szyb.zacząłem szukać głębiej.Pod prawą szyba znalazłem jakąś białą puszkę,może to od anteny na szybie.Pomyślałem,że z lewej strony też powinna być taka wtyczka skoro miało to by być do szyb.Więc znalazłem wolna wtyczkę,ale na pięć pinów.Skoro wszystko co mam z tyłu elektrycznego działa to nie szukam dalej.

bary 01-10-2008 14:12

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
A może jeszcze jakieś gniazdo od zapalniczki
(ja mam dwa gniazda z tyłu).

czytaczforum 01-10-2008 16:07

Re: Galaxy 98 co to za wtyczka
 
ja tez mam dwie i podłączone.Podejrzewam,że może to być porostu instalacja elektryczna dopasowana również do innych wersji galaxy.Niektórzy maja jakieś dogrzewacze,czujniki temperatury od dwustrefowej klimy itp.Myślałem,że coś mam nie podłączone,ale jak widać tak ma być.Mozliwe że to te szyby,bo ja mam zaślepkę przy włączniku od ogrzewania szyb


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.