Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [C-MAX 2003-2007] roleta zamiast półki . (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314707)

JacekF 12-11-2020 22:46

roleta zamiast półki .
 
Witam Kolegów po przerwie . Obecnie cieszę się Cmaxem 1,6 tdci 90 KM z 2007 r. Czy jest mozliwa zamiana nieudanej półki bagaznika na roletę ? Zjakiego autka ?
Pozdrawiam Jacek

Istvan 13-11-2020 10:54

Odp: Cmax roleta zamiast półki .
 
Witam.Ta "chabeta" zwana półką nie daje sie niczym zastąpić (tzn . żadną znaną roletą).Czego ja już nie robiłem żeby toto się nie łamało :) Wyjąłem w końcu tą "ozdobę" i jeżdzę bez niej.Wiem.Widać wszystko co wożę w bagażniku,ale co na toto spoglądałem to ciśnienie mi rosło.Wiec wolę nie mieć tego sprasowanego z odpadów poprodukcyjnych badziewia.Tutaj ludzie naprawiali.A to listwy aluminiowe a to drewniane.... Eeee tam.Po chwili użytkowania wszystko wraca do "normy".

mirek8423 13-11-2020 19:12

Odp: roleta zamiast półki .
 
Istvan a co Ty woziłeś na niej że się połamała? U mnie jakoś jest i nawet że jest cała.

CmaXpk 16-11-2020 15:29

Odp: roleta zamiast półki .
 
Cytat:

Napisał mirek8423 (Post 3295858)
Istvan a co Ty woziłeś na niej że się połamała? U mnie jakoś jest i nawet że jest cała.

To jest do pierwszego razu jak ją ''przeciążysz'' i jest pozamiatane.Ja swoją wzmocniłem od spodu trzema profilami od płyt gipsowych,od góry przykręcanymi szarymi ''pchełkami'' i jest ok trzeci rok.

mirek8423 16-11-2020 18:24

Odp: roleta zamiast półki .
 
Tak zgadza się, ale jak się chwilę pomyśli przed położeniem czegoś cięższego to problemu nie ma, żadna półka nie wytrzyma a nie tylko w c-maxie

ChceMiecCMAXa 17-11-2020 12:46

Odp: roleta zamiast półki .
 
Cytat:

Napisał CmaXpk (Post 3296527)
To jest do pierwszego razu jak ją ''przeciążysz'' i jest pozamiatane.Ja swoją wzmocniłem od spodu trzema profilami od płyt gipsowych,od góry przykręcanymi szarymi ''pchełkami'' i jest ok trzeci rok.

Wrzuć zdjęcie jak to wygląda. Bo też mam wygiętą.

Istvan 18-11-2020 09:58

Odp: roleta zamiast półki .
 
Wszyscy tu mają rację :) Ja tam nawet kartki z notesu nigdy nie położyłem i sie wygieła jakoś latem na słońcu.I tak już zostało.Swoją drogą to moje 10 auto i takich komedii z półką nigdy nie miałem.W pracy koledzy mają 2 C-maxy i mają to samo co w moim.Tak że raczej to nie przypadek.

Petru23 25-04-2021 10:21

Odp: roleta zamiast półki .
 
Wiem, że odkop ale nie będę dublował wątków.

Sam szukam rolety/półki do maxa 06 i wg wykazu to roleta z kombi pasuje do c-max. W obu przypadkach jest to 1372227 jako beżowa i 1372228 czarna.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Zaryzykowałem i kupiłem na allegro za 99zl czarną wyjeta z focusa mk2 kombi.
Dam znać czy pasuje.

grabek905 26-04-2021 10:08

Odp: roleta zamiast półki .
 
Czekam na info.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

maijkel 26-04-2021 10:39

Odp: roleta zamiast półki .
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Ford focus c-max


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.