Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Kupujemy Mondeo MK4 (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=225665)

wert1983 31-05-2015 06:39

Kupujemy Mondeo MK4
 
Witam. Podepne się pod temat jestem w fazie poszukiwań mk4 i wpadły mi w oko 2sztuki
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Proszę jeśli ktoś miał do czynienia z którymś lub cokolwiek wie na temat tych egzemplaży proszę o wypowiedź.

Deryll 31-05-2015 07:40

Odp: Chcę kupić Mondeo MkIV
 
Duża akcyza za te auta, więc raczej do opłat, ale i tak coś za tanio.

BUMP

Drugi opłacony a cena nader okazyjna.

wert1983 31-05-2015 07:47

Odp: Chcę kupić Mondeo MkIV
 
to że opłaty trzeba zrobić to się z tym liczę

czeslaw555 31-05-2015 07:49

Odp: Chcę kupić Mondeo MkIV
 
Gdybyś tylko przeczytał ten wątek to byś tych aut nie wstawiał do oceny.. Po drugie załóż swój wątek...
Obydwie miejscowości nie cieszą się dobrymi opiniami, i tak chyba na razie pozostanie
1. Przebieg fantastycznie mały w stosunku do ceny
2. rewelacyjne auto o ile stan zgodny z opisem. Cena takiego auta zagranicą zaczyna się od ok 10 tys € w górę, tutaj wygląda to niebywałą promocję.
Byłem kiedyś w Radomiu po S-Maxa , 100% bezwypadkowy, super stan VAT23%. W rozmowie telefonicznej zapewnienie że auto wygląda jeszcze lepiej niż na fotach ;)
Realia: Bity w bok i to mocno , środek ściachany, plastiki mocno porysowane, połamane osłony głośników. Fakturę VAT23% wystawią bez problemu bo są legalnie działającą firmą. Po dociekliwych pytaniach sprawdzających okazało się że owszem wystawią ale .... to nie ten komis jest wystawiającym fakturę, tylko mają gotową, wypełnioną przez inną firmę fakturę, której właścicielem jest kolega ale musiał wyjechać na parę dni...:619:, samo auto odpadło i już nie dociekaliśmy czy osoba która była widniejąca na fakturze ma świadomość, pijąc piwo pod sklepem, że jest właścicielem komisu :razz:

slawek-kali 31-05-2015 09:30

Odp: Chcę kupić Mondeo MkIV
 
Ten pierwszy byl juz na forum [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

paoloWawa 31-05-2015 13:14

Odp: Chcę kupić Mondeo MkIV
 
Tym drugim ze Szwajcarii nie warto zawracać sobie głowy, wisi już z dwa tygodnie, też go widziałem nim kupiłem swojego ale wystarczy wziąć kalkulator w rękę i liczymy: 5000zł akcyza, 1500zł dojazd do CH i powrót (minimum), 3000zł zarobek handlarza i okaże się, że auto kosztowało w CH równowartość 6000 euro lub mniej (prawie na pewno jeszcze mniej i to znacznie) - a to w przypadku tego egzemplarza oznacza minę, moim zdaniem miał on potężnego dzwona. Tę cenę mógłby mieć ewentualnie Trend z 250.000 km przebiegu.

Tak jak mówiłem - kupiłem kilka dni temu 2,5T w Niemczech, ogłoszenia oglądałem przez dłuższy czas i auta z tymi silnikami dobrze trzymają cenę.

wert1983 01-06-2015 18:25

Odp: Kupukemy Mondeo MK4
 
Ciężka przeprawa mnie czeka. Ale jest czas , może za jakiś czas coś się znajdzie.

slawek-kali 01-06-2015 18:30

Odp: Kupukemy Mondeo MK4
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

czeslaw555 01-06-2015 18:50

Odp: Kupukemy Mondeo MK4
 
ciekawe auto wrzuciłeś Kalik ale chyba dla autora wątku cena jest zbyt duża patrząc na to co wrzucił w pierwszym poście. Może dojrzeje do tego że takie auta nie są tanie, mam na myśli dobre auta...

slawek-kali 01-06-2015 18:56

Odp: Kupukemy Mondeo MK4
 
No raczej :p Ale może da mu do myślenia.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.