Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|mazowiecka (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=126)
-   -   Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=209530)

wilku30 11-08-2014 19:38

Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
Witam. Gdzie w Warszawie lub okolicach najlepiej regenerują maglownice? Priorytetem jest jakość regeneracji, cena gra drugorzędną rolę.

misiekxyz 11-08-2014 21:43

Odp: Naprawa maglownicy.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Polecam

wilku30 12-08-2014 14:22

Odp: Naprawa maglownicy.
 
Niestety w Warszawie po wnikliwej analizie wszelkich opinii wychodzi na to, że z czystym sumieniem nie ma kogo polecić od regeneracji maglownic. Wszystko działa na zasadzie albo się uda albo nie i tak klient zapłaci, a jak przyjdzie z reklamacją to się coś wymyśli że to jego wina itp. Kupiłem zregenerowaną maglownicę od firmy z Częstochowy- koszt 600PLN(wiadomo plus koszt wysyłki 20PLN). Trzeba jeszcze zapłacić kaucję 300PLN którą zwracają po wysłaniu starej. Podobno fachowcy i brak złych opinii. Po odbiorze i założeniu zobaczymy. Na pewno podzielę się spostrzeżeniami. A o firmie którą polecał kolega post wyżej słyszałem same dobre opinie( jako jedyni w Warszawie i okolicach), ale zależało mi też na czasie stąd mój wybór.

Skolmi 12-08-2014 16:08

Odp: Naprawa maglownicy.
 
Robiłem w [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] i chociaż miałem daleko, to nie żałuję (już ponad 50 tys. zrobiła w Escorcie).

faraon31 13-08-2014 06:39

Odp: Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
ja parę razy zawoziłem do Michałowic na razie żadnych reklamacji

Aaronik25 14-08-2014 08:47

Odp: Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
Ja też polecam gości z:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
robiłem magłownice w Focusie MK1 z 2004.
Przelatała już ze 40k km i wszystko w najlepszym porządeczku.

wilku30 16-08-2014 13:49

Odp: Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
Witam ponownie. Jestem już po wymianie maglownicy. Zakupiłem ją na allegro od firmy z Częstochowy. Po założeniu wszystko z nią w porządku. Wraz z maglownicą są instrukcje do montażu, nowe osłony gumowe do drążków i cybanty. Warsztat który mi naprawiał polecił ich twierdząc, iż nigdy nie mieli reklamacji na maglownice z tej firmy, a w Warszawie różnie z tym bywa. Dobrze też,że mają już zregenerowane maglownice do popularnych marek samochodów i zamawiając mamy je z reguły na drugi dzień, a swoją starą uszkodzoną wysyłamy po demontażu aby zwrócili kaucję. Więc mogę ich polecić z czystym sumieniem.

borowiczek 16-08-2014 14:03

Odp: Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
Witam,Wilku możesz podać namiary do tej firmy ?:)

wilku30 16-08-2014 14:14

Odp: Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
Firma ARGO-FHU ul. Warszawska 320F 42-200 Częstochowa tel.501637642. Można ich znaleźć na allegro, z tego co patrzyłem mają tylko same pozytywy w opiniach. Mój warsztat to potwierdza.

Aaronik25 17-08-2014 16:11

Odp: Naprawa maglownicy gdzie najlepeij ?
 
Cytat:

Napisał wilku30 (Post 2255553)
..., a w Warszawie różnie z tym bywa. ...

Cieszę się, iż sprawę sobie ogarnąłeś.
Miej jednak zaufania nieco do kolegów z Forum :). W Wawie można znaleźć dobrych fachowców i w rozsądnej cenie...Tym bardziej, iż zakład z Wesołej ma pozytywne opinie również na Focus Club Polska.
Oby maglownica się dobrze sprawowała.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.