Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|śląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=127)
-   -   Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=219973)

maski5 16-02-2015 21:26

Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
Witam.
Czy ktoś może polecić jakiś warsztat lub ASO w Bytomiu lub niedalekiej okolicy w celu sprawdzenia Focusa przed zakupem? Zależy mi na czasie, bo niestety dostałem urlop tylko na 1 dzień i chciałbym to załatwić :(
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i opinie.

kolodynt 17-02-2015 16:42

Odp: Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
Witam.

Nie chce reklamować ale w Katowicach masz:
1. serwis-ford-katowice.pl
2. fordslawek.pl

Dwa niezależne serwisy fordów z czego pierwszy w mojej opinii jest troszkę drogi lecz
dosyć konkretny, co do drugiego nie maiłem okazji korzystać więc tylko mogę dać namiary.

maski5 18-02-2015 08:00

Odp: Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
Dzięki za namiary :)

click78 21-02-2015 08:58

Odp: Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
Ze swojego doświadczenia śmiało mogę polecić serwis ford www.fordslawek.pl. Znalazłem ten warsztat z polecenia na forum i obecnie jestem już pod dwóch wizytach w tym serwisie, zaimponowali mi swoim podejściem do klienta oraz wiedzą teoretyczna i praktyczną. Polecam :)

jagrall 23-02-2015 23:20

Odp: Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
ew. Bytom [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

TOMAS 24-02-2015 06:30

Odp: Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
@[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] chopie Ty żyjesz :shock:

maski5 26-02-2015 22:13

Odp: Sprawdzenie auta przed zakupem - Bytom i okolice
 
Cytat:

Napisał click78 (Post 2356502)
Ze swojego doświadczenia śmiało mogę polecić serwis ford [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]. Znalazłem ten warsztat z polecenia na forum i obecnie jestem już pod dwóch wizytach w tym serwisie, zaimponowali mi swoim podejściem do klienta oraz wiedzą teoretyczna i praktyczną. Polecam :)

Po przejrzeniu na forum Waszych opinii o warsztatach i mechanikach, ja także wybrałem właśnie Pana Sławka. I nie zawiodłem się - profesjonalizm, ogromna wiedza i wzorowe podejście do klienta. Nie było chyba tanio (nie miałem z czym porównać), ale profesjonalnie i rzetelnie, a te słowa raczej nie idą w parze z niską ceną. Póki co, do następnej wizyty jestem mega zadowolony :mrgreen:
Dzięki wszystkim :)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.