Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [Mondeo 2000-2007] Modul bluetooth jak to dziala ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=96826)

damius.nl 06-04-2010 13:42

Modul bluetooth jak to dziala ?
 
Witam,

ten temat byl juz chyba wiele razy na forum, ale niestety nie znalazlem zadnej satysfakcjonujacej odpowiedzi. Jakis czas temu sciagalem deske pod kierownica, przez przypadek znalazlem tam modul bluetooth, posiadam radio Denso, jak nacisne guzik "Phone" to radio sie poprostu wycisza, guzik dziala jak "Mute" z tego co wiem jak modul dziala prawidlowo, to po wcisnieciu "Phone" przechodze do menu telefonu, u mnie niestety sie to nie dzieje.

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to dziala ? Mam nokie n73 i chcialbym ja uzywac w trybie glosnomowiacym w aucie.

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.

Dexon 06-04-2010 14:14

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
Szczerze mówiąc nie spotkałem się z tym, żeby moduł BT był w Mondeo pod kierownicą. Normalnie jest w tunelu środkowym pod nagrzewnicą, oznaczenie to Nokia RX-1C. Sprawdź, czy na pewno o tym samym mówisz :)

tomwar 06-04-2010 15:15

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
Cytat:

Napisał damius.nl (Post 1406719)
Witam,

ten temat byl juz chyba wiele razy na forum, ale niestety nie znalazlem zadnej satysfakcjonujacej odpowiedzi. Jakis czas temu sciagalem deske pod kierownica, przez przypadek znalazlem tam modul bluetooth, posiadam radio Denso, jak nacisne guzik "Phone" to radio sie poprostu wycisza, guzik dziala jak "Mute" z tego co wiem jak modul dziala prawidlowo, to po wcisnieciu "Phone" przechodze do menu telefonu, u mnie niestety sie to nie dzieje.

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak to dziala ? Mam nokie n73 i chcialbym ja uzywac w trybie glosnomowiacym w aucie.

Pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz.

Powiem tak ja mam ten sam problem do dziś nie zlokalizowałem modułu BT tam gdzie powinien być to go nie mam czyli w tunelu, być może mam go tam gdzie Ty, w innym temacie pisało że wystarczy go odłączyć i podłączyć ponownie i będzie działać, mi działał normalnie do pewnego mroźnego poranka po czym przestał działać szukałem go i nie znalazłem, dopiero pomogło rozładowanie akumulatora (zima + webasto) zresetowało mi się radio i BT zadziałał odpukać dalej działa..... także spróbuj go odłączyć i podłączyć powinno pomóc.

akusioll 06-04-2010 18:00

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
wejdz sobie w menu telefonu-ustawienia-bluetooth-wyszukaj urzadzenia i polacz :D:D jak wsiadasz do samochodu to miej wlaczony blu tu i gdzy zadzwoni ci telefon nacisnij przycisk w zestawie glosnomowiacym... mam to samo u siebie

krzyloren56 06-04-2010 18:50

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
Moduł BT/VC w Fordach Focusach i C-Maxie jest nad schowkiem pasażera. Prawdopodobie w Fordach Mondeo i innych jest także w tym miejscu.
Po wykręceniu srub mocujących schowek i wyjęciu schowka, moduł montowany jest w górnej części schowka (aby go zobaczyć trzeba patrzeć od dołu).

Mariusz 06-04-2010 19:03

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
Cytat:

Napisał krzyloren56 (Post 1406981)
Moduł BT/VC w Fordach Focusach i C-Maxie jest nad schowkiem pasażera. Prawdopodobie w Fordach Mondeo i innych jest także w tym miejscu.
Po wykręceniu srub mocujących schowek i wyjęciu schowka, moduł montowany jest w górnej części schowka (aby go zobaczyć trzeba patrzeć od dołu).

Nie jest w tych miejscach w mondeo co piszesz.
Prześledź dokładnie ten wątek, a wszystkiego się dowiesz:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

damius.nl 08-04-2010 11:24

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
ten watek ma ponad 100 stron ;) dluga lektura. Powiedzcie jak sprawdzic czy go mam czy nie? a jesli nie to czy mozna cos dokupic ?

Pozdro

kosteg 08-04-2010 11:41

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
kolego - lenistwem to zalatuje. skoro znalazles modul sprawdz:
Cytat:

Napisał Dexon (Post 1406742)
(...)oznaczenie to Nokia RX-1C. Sprawdź, czy na pewno o tym samym mówisz :)

i bedziesz wiedzial czy masz czy nie. dalej:
Cytat:

Napisał tomwar (Post 1406781)
(...)także spróbuj go odłączyć i podłączyć powinno pomóc.

a na końcu:
Cytat:

Napisał akusioll (Post 1406928)
wejdz sobie w menu telefonu-ustawienia-bluetooth-wyszukaj urzadzenia i polacz :D:D jak wsiadasz do samochodu to miej wlaczony blu tu i gdzy zadzwoni ci telefon nacisnij przycisk w zestawie glosnomowiacym...

a jak jeszcze raz napiszesz ze interesujacy Cie watek ma 100str i nie chce Ci sie szukac to jak sadze ktoremus modowi puszcza nerwy...

damius.nl 08-04-2010 13:28

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
zapytalem, bo jak widzisz sa dwa miejsca w ktorych moze byc ten modul, do miejsca pod kierownica nie ma problemu zeby sie dostac, ale nie widzi mi sie rozbierac na darmo tunel, jesli go tam nie bedzie. Byc moze urzadzenie pod kierownica to nie modul, wiec zapytalem by miec 100% pewnosci. Temat mozna zamknac, mysle, ze poradze sobie z tym problemem bez denerwowania modow ;)

kosteg 08-04-2010 16:36

Odp: Modul bluetooth Mondeo MK3
 
nie mialo to zabrzmiec jak upomnienie - nie moja to sprawa - czytajac tylko odpowiedzi udzielone przez kolegow i Twoje kolejne pytanie doszedlem do wniosku ze chcesz miec wszystko na tacy podane...

pax


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.