Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2000-2007] elektrycznie składane lusterka (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=63451)

radek1977 02-03-2009 09:36

elektrycznie składane lusterka
 
Witam
Przewertowałem forum znalazłem kilka opisów ale nie mogę odszukać tego konkretnego (ni otwierają mi się stronki).Codzi mi mianowicie o oto żeby lusterka boczne chowały się po zamknięciu pojazdu teraz mogę tylko je złożyć po wciśnięciu przycisku dodam że nie posiadam żadnego alarmu z którego mógłbym wymusić składanie lusterek

rafal1982 12-03-2009 17:28

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Cytat:

Napisał radek1977 (Post 1102243)
Witam
Przewertowałem forum znalazłem kilka opisów ale nie mogę odszukać tego konkretnego (ni otwierają mi się stronki).Codzi mi mianowicie o oto żeby lusterka boczne chowały się po zamknięciu pojazdu teraz mogę tylko je złożyć po wciśnięciu przycisku dodam że nie posiadam żadnego alarmu z którego mógłbym wymusić składanie lusterek

Witam mam takie samo mondeo ten sam rok i ghia ale ja mam alarm i tez chcialbym sie dowiedziec jak to zrobic podoba mi sei taki bajer,widzialem to na YouTube tylko ze tam koles mial st220 i pokazywal jak to zrobic ale niezawyraznie to jest pokazane moze ktos sie znajdzie taki co wie jak to zrobic pozdrowienia.

rafal1982 12-03-2009 17:30

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

rafal1982 12-03-2009 17:43

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Zawika 12-03-2009 18:21

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Jeszcze nic tak głupiego na tym forum nie widziałem.
Dwa razy samego siebie rafal1982 zacytowałeś.

Edytuj posty, gdy chcesz dodać cokolwiek do poprzedniej wypowiedzi.

radek1977 poczytaj ten wątek, gdzie RECONDO doposażył w niemal "wszystko" Mondeo. Miedzy innymi były to lusterka składane na pilota.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

radek1977 13-03-2009 07:55

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Dzięki chłopaki za pomoc już chyba wiem jak to zrobić tylko teraz niestety trochę mało czasu jak uporam się z lusterkami to dam znać jak to zrobiłem (tylko że pewnie to trochę potrwa)

eng 13-03-2009 08:40

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Szkoda tylko, że Recondo nie napisał jak to zrobić? Co mi po zdjęciu i filmiku składanych lusterek...przydałyby się schematy foto relacje takich zmian ehh... :( a jeśli ktoś ma mondeo z 2004 r. wcale nie oznacza, że ma składane lusterka i wystarczy to tylko jakoś aktywować. Wiąże się to z wymianą lusterek dodaniem modułu składanych lusterek oraz z innym guzikiem do regulacji położenia lusterek. Tyle wiem. Recondo mówiłeś, że wiesz jak to zrobić...może jednak znajdziesz te zapiski podłączenia tych lusterek inni też by chcieli takie mieć (w tym ja) g:D

rafal1982 13-03-2009 12:06

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Wiem przez pomylke tak zrobilem pozdro

graczyk77 15-03-2009 17:04

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Przydałyby się schematy...
Recondo poszukaj może gdzieś je znajdziesz :D bo u mnie wystarczyłoby się podpięcie w odpowiednie miejsca do kostki. Chwilka roboty a ile przyjemności z lansu :D

rafal1982 15-03-2009 18:34

Odp: elektrycznie składane lusterka
 
Cytat:

Napisał Zawika (Post 1111331)
Jeszcze nic tak głupiego na tym forum nie widziałem.
Dwa razy samego siebie rafal1982 zacytowałeś.

Edytuj posty, gdy chcesz dodać cokolwiek do poprzedniej wypowiedzi.

radek1977 poczytaj ten wątek, gdzie RECONDO doposażył w niemal "wszystko" Mondeo. Miedzy innymi były to lusterka składane na pilota.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Po pierwsze- to jestem nowy na forum wiec pomylka moze mi sie zdarzyc- nie wyjezdzaj mi tu z glupimi. Poza tym forum jest od udzielania rad na temat fordów a nie pier....nia glupot o twoich uczuciach.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.