Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2007-2014] piasta kola przedniego-wymiana,koszta? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=182448)

PieroBoss 19-05-2013 09:12

piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Witam wszystkich forowiczow . Ostatnio w moim mondeo zaczelo bys slychac chuczaca piaste kola prawego .Mam pytanie czy ktos juz wymiaenia owa piaste jakie sa koszty ? Czy mozna zrobic to samemu ? Pozdrawiam

agassii 19-05-2013 10:54

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Siemka. Ja rok temu robiłem prawą. Po około 10 tys km padła lewa. Z powodu dużo niższych kosztów zastąpiłem oryginały niemieckimi zamiennikami. Wychodzi 280 z przesyłką z tej oto aukcji:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Obecnie, nawet 20 zł tańsze...

Bump: Aha - mi robił mech, ale można spokojnie samemu się za to zabrać. Trzeba się tylko trochę napocić z zapieczonymi śrubami...

PieroBoss 19-05-2013 19:49

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Wymieniali Ci takze lozysko podpory polosi ?

agassii 19-05-2013 21:25

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
NIe było takiej potrzeby, chociaż też przed wymianą piasty chodziło mi to po głowie...

mondeo70235 20-05-2013 08:33

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
mnie też czeka wymiana ale lewej strony dzięki za link bo w intercarsie chcieli 680zł,nic niejest wieczne

PieroBoss 20-05-2013 13:19

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Wie ktos moze gdzie znajde jakas instrukcje lub filmik jak sie taka piaste wymienia ? Pozdrawiam

agassii 20-05-2013 22:06

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Cytat:

Napisał mondeo70235 (Post 2015158)
mnie też czeka wymiana ale lewej strony dzięki za link bo w intercarsie chcieli 680zł,nic niejest wieczne

Pewnie, ale mam wrażenie, że w mk4 jakoś za szybko pada...
Jak chcesz, mam też namiary na Ruvillea za 500. Jak dla mnie i tak za drogo...

mondeo70235 20-05-2013 23:55

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Jednak dziś się okazało że piasta z łożyskiem jest ok,a przyczyną huczenia były opony 18 -ski po jednym sezonie strasznie je poząbkowało (: znowu wydatek dwie oponki

agassii 21-05-2013 13:05

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
U mnie podobnie huczy na zimówkach jak i letnich. Co jest przyczyną wyząbkowania?

Piotrek-65 23-05-2013 19:30

Odp: piasta kola przedniego-wymiana,koszta?
 
Witam.

Mam pytanie odnośnie piasty.
Czy można kupić piastę w której później będzie można wymienić tylko łożysko, czy są tylko takie komplety - piasta zespolona złożyskiem ?
Ostatnio rozmawiałem z mechanikiem i powiedział żeby szukać takiej piasty gdzie później będzie można wycisnąć łożysko i zastąpić je nowym. Co prawda gość robi Audi i VW i może w tych samochodach jest taka możliwość ?


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.