Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Sprzęt Audio/CB/GPS (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=98)
-   -   [C-MAX 2010-2015] Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=267054)

mariusz_w4 21-07-2017 16:03

Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
3 załącznik(i)
Witam
Kupiłem kartę z aktualizacją map do MFD , po włożeniu nowej karty pojawił sie komunikat " błąd danych -sprawdź kartę SD " a po jej wymianie na starą następny komunikat mówiący że nawigacja nie działa. Teraz nie mam wcale nawigacji bo padła też poprzednia wersja.
Wyprzedzając pytania : po włożeniu nowej karty nie wystartowała aktualizacja tylko zaraz wyskoczył komunikat.Karty wymieniałem na wyłączonej nawigacji i po włączeniu czytałem komunikat.Po wymianie na starą nawigacja przestałą w ogóle działać.
Może ktoś ma jakieś pomysły i sugestie ?

boncio 24-07-2017 16:10

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Takie same komunikaty pojawiają się gdy nie ma karty w czytniku, czyli tak jakby czytnik ich nie widział. Uszkodzony?
Spróbuj standardową procedurę, czyli odłączenie akumulatora na 20 minut :one:

mariusz_w4 27-07-2017 21:38

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Cytat:

Napisał boncio (Post 2834840)
Takie same komunikaty pojawiają się gdy nie ma karty w czytniku, czyli tak jakby czytnik ich nie widział. Uszkodzony?
Spróbuj standardową procedurę, czyli odłączenie akumulatora na 20 minut :one:

Czytnik działa bo po godzinie wróciłem i na starej karcie nawigacja działa,po wyjęciu karty zaraz jest komunikat "sprawdź kartę sd" ,podejrzewam że problem tkwi w samym oprogramowaniu.Jutro podjadę do sklepu i sprawdzę na innej aktualizacji .Może ruszy .

Andrewko 27-02-2018 08:38

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Podepnę się pod temat.

Prubowałem kilka kart i kilka navi ściągnietych z neta i podobny komunikat. Karta oryginalna działa od strzała. Co ciekawe zawartośc skopiowana z karty orginalnej również nie działa. Czy jest jakas blokada ?

Szymon_Zy 27-02-2018 09:45

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Cytat:

Napisał Andrewko (Post 2940564)
Podepnę się pod temat.

Prubowałem kilka kart i kilka navi ściągnietych z neta i podobny komunikat. Karta oryginalna działa od strzała. Co ciekawe zawartośc skopiowana z karty orginalnej również nie działa. Czy jest jakas blokada ?

PrÓbowałem. Jest blokada. Nie możesz ot tak zrobić sobie kopii.

endrius33 27-02-2018 17:43

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Masz karte SD czy microSD?!

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

slawek-kali 27-02-2018 17:55

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Cytat:

Napisał Andrewko (Post 2940564)
Czy jest jakas blokada ?

hahaha powaznie? trzeba byc niezlym optymista serio ;)

Szymon_Zy 28-02-2018 06:31

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
@slawek-kali ... ale wiesz, szalu nie ma. VW jest lepiej zabezpieczony.

PKuga 11-10-2018 11:16

Odp: Nawigacja MFD - nie działa aktualizacja
 
Przeczytałem cały ten wątek kilka tygodni temu. Trochę mi zajęło znalezienie odpowiedniej karty i próby zmiany CID.
Próbowałem zmieniać CID na różnych kartach, ale zawsze było coś nie tak. W końcu sprawdziłem na znanym polskim portalu aukcyjnym (7601763015), kupiłem czystą pustą kartę z fabrycznie ustawionym CID dla MFD FORD nawigacja 2018/2019, zszedłem do samochodu i działa.

Trochę mi to zajęło dla mojego Forda Kugi 2014, ale jest i działa. Więc jak
co to służę pomocą!

W końcu mam też wszystkie nowe drogi i nie jadę "przez pole" z włączoną nawigacją.

mario2650 08-07-2020 12:42

aktualizacja map
 
Witam wszysytkich,posiada c-maxa 2011 i chcilabym zaktualizowac nawigacje ,mam oryginalna karte z mapami z 2011r,czy ktos mi poardzi jak to ogarnac.Oraz czy na ta karte moge wgrac aktualne mapy?mam wersje SW1915_110309 a mapy MFD_SOP_Europa v6


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.