Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 1996-2000] Jak sie dostac do środka???? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=116457)

lipa232 04-12-2010 16:27

Jak sie dostac do środka????
 
Witam wyjalem aku, drzwi sie zatrzasnely i nie moge sie dostac do samochodu. Jest jakis sposob na to zeby otworzyc chociaz jakos maske i wlozyc akumulator??
POMOCYYYYYY

Karlito 04-12-2010 16:30

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
Jedz na szrocik jakis kup sobie szybe boczną za 50 zł i rozbij swoją najłatwiej tył wymienić.
Wizyta pana od otwierania zamków koszt 100-250 zł.

lipa232 04-12-2010 16:37

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
a nie ma innego wyjscia? np rozebrac jakos grill i dostac sie do zamka , nie wiem..:(

jantemplar 04-12-2010 17:41

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
o ile masz szczupłe ręce to możesz spróbować odpiąć zaczep od spodu jeżeli jest miejsce między pasem przednim a chłodnicą wystarczy włożyć rękę pociągnąć za linkę i maska otwarta wiem bo już tak otwierałem jeśli masz płytę pod silnikiem to musisz ją ściągnąć

TomCat 04-12-2010 17:46

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
ekstremalny pech ale nie ma innej opcji jak gość od zamków czy zbicie szyby. Grilla nie zdemontujesz bez otwarcia maski chyba ze udałby Ci się dostać do linki z maski. A myślisz że po wmontowaniu aku auto się otworzy ? Wiem że zamki się wtedy sprawdzają, ale nie wiem czy otwiera.

lipa232 04-12-2010 17:51

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
od spodu czyli na kanal z nim i od dolu reke wsadzic i za linke pociagnac??
wydaje sie proste... ale czy nie za proste?

lipa232 04-12-2010 17:52

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
a jesli chodzi o goscia od zamkow, mozecie mi dac namiar na jakiegos w Płocku lub okolicy?

paul11 04-12-2010 18:17

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
Kawałek sztywnego druta ukształtuj odpowiednio (jakaś pętla na końcu) i spróbuj go wsunąć pomiędzy górną krawędzią drzwi a uszczelką do wewnątrz- możesz delikatnie podwadzić jakimś śruboketem. Później spróbuj wsunąć ten drut pod klamkę wewnątrz auta otwierającą drzwi i przekręcając drut odblokować drzwi. Opis może trochę zawiły ale chyba zaczaiłeś o co chodzi. Mi się kiedyś w ten sposób udało otworzyc auto jak zatrzasnąłem sobie klucze w bagażniku.

Pozdrawiam

krzychu3073 04-12-2010 18:26

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
jak centralka otwiera ci sie z kluczyka,to szprycha od roweru tym zagietym końcem ja tak otwieralem!!! ale jak nie ma prądu to chyba lipa,ale spróbuj!!:027:

piter19731 04-12-2010 18:38

Odp: Jak sie dostac do środka????
 
włożyć klucz do zamka chyba najprościej. drzwi lub bagażnik powinny sie otworzyć.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.