Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|podlaska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=149)
-   -   Szukam polecanego blacharza/lakiernika (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=150343)

carex 08-02-2012 14:56

Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
Tak jak w temacie. Szukam specjalisty blacharza/lakiernika, który zająłby się raz na zawsze (raz a dobrze) niewielką ilością ciągle wyłażącej rdzy. Czy jest ktoś godny polecenie w Białymstoku?

Andrzej 08-02-2012 15:17

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
Cytat:

Napisał carex (Post 1780406)
raz na zawsze (raz a dobrze)

im to sie nie opłaca... nie spotkałem jeszcze takiego blacharza/lakiernika w białym by zrobił to solidnie... fakt wszystkich nie odwiedziłem... ale tu w białym nie mam kogo polecić... poza tym u nas jest strasznie drogo...

Wesoly88 09-02-2012 09:33

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
jeśli żadnego nie znasz to wątpliwa sprawa ,że Ci ktoś dobrze zrobi :) mogę się spytać kogoś tam o coś tam i wtedy Ci najwyżej dał bym nr... :) a kwestie dalszą z nim byś dogadywał :) ale nie obiecuje ,że szybko znajdzie czas bo z reguły czeka się po 2-3 miechy

Andrzej 09-02-2012 17:05

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
Cytat:

Napisał Wesoly88 (Post 1780886)
jeśli żadnego nie znasz to wątpliwa sprawa ,że Ci ktoś dobrze zrobi

cała prawda o tej branży... a i bywa, że znajomemu z pośpiechu też coś nie wyjdzie jak należy... przecież nie będzie narzekał bo dostał rabat po znajomości...

toomekk6 09-02-2012 18:14

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
U mnie na osiedlu jest blacharz-lakiernik, robi już od dawna i z tego co słyszałem robi dość dobrze, nigdy u niego nie robiłem bo wszystko u siebie robie to co mi trzeba. Jak trzeba to pisz to skołuje numer:P

R_u_f_u_s 11-02-2012 16:53

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
Mogę polecić dobrego - dałem mu Matiza, z kompletnie rudych, miejscami napuchniętych drzwi zrobił funkiel nówkę, wszystkie odpływy itp - tak jakby nówencję wstawić! Po roku ruda wyszła tam, gdzie nie robił... i Matiz się sprzedał :)

Carex, jak chcesz namiary, to pisz na PW. Napiszę Ci jak dojechać, bo numeru nie mam.
Jak ktoś potrzebuje, to też walcie na PW :)

Cytat:

Napisał toomekk6 (Post 1781170)
U mnie na osiedlu jest blacharz-lakiernik, robi już od dawna i z tego co słyszałem robi dość dobrze

A jakie to osiedle? :) Jak wygoda, to może ten sam?
Ja trafiłem właśnie po opinii... ale nie żałuję.

toomekk6 12-02-2012 09:02

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
Nie to osiedle Ścianka:P

kundziel 14-02-2012 16:10

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
zrobiłbym Tobie sam ale już jakiś czas temu nie pracuję w warsztacie. A mogę Ci polecić mojego byłego pracodawcę, który mnie wszystkiego nauczył i zakład ma w Czarnej Białostockiej - czyli nie daleko od białego. Mieści się na ulicy akacjowej 27 tel. 606 476 247. Możesz dodać, że masz numer od Pawła :)
Podstawową rzeczą jaką mnie nauczył to to, że klient jeśli ma wrócić to z nową usterką.. nigdy na poprawki :) Aha udziela rocznej gwarancji na naprawy więc to tez o czymś świadczy :)

2henioo 15-02-2012 20:17

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
ty ja mam bardzo dobrego Białystok, Antoniewicza tylko jak by ktos chciał jechać to najlepiej zemną to zawsze zniżka jak by co czesto na forum nei witam wiec lepiej na kome

xerxo656 20-02-2012 20:29

Odp: Szukam polecanego blacharza/lakiernika
 
Cytat:

Napisał R_u_f_u_s (Post 1782271)
Mogę polecić dobrego - dałem mu Matiza, z kompletnie rudych, miejscami napuchniętych drzwi zrobił funkiel nówkę, wszystkie odpływy itp - tak jakby nówencję wstawić! Po roku ruda wyszła tam, gdzie nie robił... i Matiz się sprzedał :)

Carex, jak chcesz namiary, to pisz na PW. Napiszę Ci jak dojechać, bo numeru nie mam.
Jak ktoś potrzebuje, to też walcie na PW :)



A jakie to osiedle? :) Jak wygoda, to może ten sam?
Ja trafiłem właśnie po opinii... ale nie żałuję.

na wygodzie podobno mieszał kiedyś lakiery dla breczki ;)
to chyba dobry


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.