Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Kupujemy auto (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=158)
-   -   Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ? (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=174162)

asz293 21-01-2013 18:40

Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?
 
Mam prośbę mam do kupienia Forda Galaxy z 2004 roku w automacie jakie macie zdanie na temat automatycznej skrzyni w fordach.
dziękuję:lol:

januszeczek6 21-01-2013 18:57

Odp: Czy automat czy manual
 
ja mam automat od trzech lat V6 motor bardzo sobie chwale skrzynia teraz chodzi prawidlowo,pisze teraz bo na poczatku tak jakby ciagnela ale po wymianie oleju wszystko sie uspokoilodo tego tip tronik i tempomat i w dlugie trasy mozna sobie pomykac bez zmeszenia stopy ale kazdy ma swoje ulubione rozwiazania.pozdrawiam

Abund 21-01-2013 18:59

Odp: Czy automat czy manual
 
W dobrej cenie? Jeśli tak to bierz, używany automat z wymianą i gwarancją jest w cenie kompletu sprzęgło + dwumasowe koło zamachowe. Jeśli zaakceptujesz wyższe spalanie albo lubisz automaty to bardzo dobry wybór. Rozumiem ze mówimy tutaj o silniku Diesla?


Pozdrawiam

aprox99 21-01-2013 19:26

Odp: Czy automat czy manual
 
Wiem że mnie zaraz skrytykują.żadnych automatow,ewentualne naprawy są nie do zapłacenia,szkoda nerwów

dyha 21-01-2013 21:05

Odp: Czy automat czy manual
 
Cytat:

Napisał aprox99 (Post 1943107)
Wiem że mnie zaraz skrytykują.żadnych automatow,ewentualne naprawy są nie do zapłacenia,szkoda nerwów

nie mierz wszystkich własną miarą. To bez sensu... (nie krytykuje Cię)

wojtekn 21-01-2013 22:19

Odp: Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?
 
asz293 zmieniłem ci temat na bardziej pasujący do twojego przyszłego auta bo zwolennicy i przeciwnicy automatów itd. nam by się tu za chwilę pobili. ;)

Automat w tym modelu to nie katastrofa fakt pali więcej niż manual lecz nie ma problemu z dostępem do części jeśli chodzi o skrzynie. Jak coś nawali używanych całych skrzyń na rynku jest ogrom w przyzwoitej cenie. Kupisz sobie druga kompletną i założysz. :)

Masz może link do ogłoszenia :?:
Skrzynia to nie całe auto zobaczymy może coś doradzimy czy dany egzemplarz wart jest twojej uwagi. :)

RafałB 22-01-2013 08:59

Odp: Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?
 
Automat w tym modelu to....najgorsza rzecz w tym modelu :P

200kkm nawet 150kkm i remont być musi,albo wymiana skrzyni...

Takie są fakty jeśli chodzi o TDI,wiem co mówię ;)

MarcusGawin 23-01-2013 12:06

Odp: Galaxy MK2 w automacie czy to dobry wybór ?
 
potwierdzam wypowiedź kolegi, na niemieckim forum też piszą o 150kkm ,potem naprawa lub wymiana skrzynki


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.