Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford C-MAX (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=120)
-   -   [Grand C-MAX 2010-2015] Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie. (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=237763)

Lukaszko 28-01-2016 13:41

Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
Witam.
Czy w grand c-max zmieszczą się w drugim rzędzie dwa foteliki (15-36) i dorosła szczupła osoba na środku?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Karwos00 28-01-2016 15:10

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
Wg mnie się zmieści. Skoro u mnie 2 foteliki na isofix są i w środku modelka się mieści to w grand chyba tym bardziej się zmieści.

Lukaszko 28-01-2016 15:34

"Modelka"?
A ma ktoś granda i mógłby to potwierdzić?
Ja mam mondeo mk4 kombi i z dwoma fotelikami kategorii 15-36 dorosła osoba nie mieści się.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

maarek 29-01-2016 11:42

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
Mam granda, ale nie mam 2 fotelików. Natomiast patrząc na to ile zajmuje jeden fotelik i jak "wygodnie" jest 2 dodatkowym dorosłym osobom z tyłu, to wyrokuję, że "modelka" to może i owszem, zależy jaka, ale standardowy człowiek się nie mieści. Grand nie jest specjalnie szeroki, raczej węższy niż mondeo.

Karwos00 30-01-2016 10:32

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
Pytanie było czy się zmieści, a nie czy będzie tam wygodnie. Problemem jest zapięcie i odpięcie pasa ale się da. Żona się mieści :) Montując na isfixa zmiejsza się ta przestrzeń bo foteliki są odsunięte od drzwi. Rozstaw osi c-maxa i granda jest chyba taki sam.

Lukaszko 30-01-2016 20:14

Rozstaw osi w grand jest większy. Ale kół taki sam raczej. Ok, dzięki za odpowiedź, zamiana mondeo na c-max jeżeli chodzi o ilość miejsca raczej nie ma sensu.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Karwos00 31-01-2016 08:16

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
No tak chodziło mi o rozstaw kół :) A mondeo - c-max - musiałbym sprawdzić u szwagra - tyle że u niego skórzana tapicerka i inaczej wyprofilowane fotele - przy 2 fotelikach może być gorzej na środku. Ale miejsca nad głową całkiem możliwe że więcej jest w c-maxie.

schraczek 02-02-2016 12:01

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
Ja mam własnie dwa foteliki z 3 grupy wagowej i jest bardzo ciasno.
Na siedzisku szczupła osoba tyłek posadzi, ale się nie oprze o oparcie. Jeśli chcecie zrobie foto...

picku 03-02-2016 11:11

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
U mnie dwa foteliki: iZi Comfort X3 ISOfix oraz iZi Up X3 Fix. W środku żona drobna mieści się bez problemu - nad morze tak dojechaliśmy z południa Polski.
Osoby większe objętościowo mieszczą się, ale komfort jazdy kiepski jest. Problem stanowi nawet samo wejście :)

schraczek 03-02-2016 11:36

Odp: Dwa foteliki i trzecia osoba w drugim rzędzie.
 
kolega pyta zdaje się o Grand-a..!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.