Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   [Galaxy 2000-2006] coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=150192)

hr dracula 06-02-2012 21:40

coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
witam
może ktoś spotkał się z podobnymi odgłosami z prawej strony deski rozdzielczej a mianowicie po odpaleniu silnika słychać jakby "cykanie zegarka" które ustaje - wydaje mi się po rozgrzaniu silnika. próbowałem nasłuchiwać ale bez skutecznie :( co to może być i jak to usunąć ????

sp9wlc 07-02-2012 06:12

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
u mnie cyka przekaźnik, który steruje webastem, niewiem dlaczego tak jest, z tą różnica, że przekaźnik umiejscowiony jest po lewej strnie tam gdzie bezpieczniki, wyciągnij bezpiecznik od webasta będziesz wiedział czy to samo u Ciebie cyka

falcon226 07-02-2012 13:41

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
U mnie tez czasem cyka,jak otworzysz maskę,stojąc przodem do auta po lewej stronie zaworek przykręcony do grodzi silnika[nie pamietam nazwy]wchodzą do niego trzy węzyki.Pozdrawiam.

hr dracula 07-02-2012 21:44

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał falcon226 (Post 1779726)
U mnie tez czasem cyka,jak otworzysz maskę,stojąc przodem do auta po lewej stronie zaworek przykręcony do grodzi silnika[nie pamietam nazwy]wchodzą do niego trzy węzyki.Pozdrawiam.

sprawdziłem dzisiaj i po otwarciu maski nie słyszałem tego cykania noże właśnie przestało bo nie cyka cały czas jutro następna próba :) może kolega przypomni sobie jego nazwę

jacekr_2 07-02-2012 22:22

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
a u mnie cyka napinacz paska wielorowkowego - nadaje się do wymiany i takie wydaje odgłosy, a najbardziej słychać jak np włączę klimę

hr dracula 08-02-2012 06:45

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał jacekr_2 (Post 1780136)
a u mnie cyka napinacz paska wielorowkowego - nadaje się do wymiany i takie wydaje odgłosy, a najbardziej słychać jak np włączę klimę

rozrząd kompletny wymieniony pasek pompa napinacz itd. więc to nie jest to :(

KrisW 08-02-2012 09:36

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
Stawiam na pompkę dogrzewacza. Jest z przed tylnym kołem, a to tak dziwnie się rozchodzi po aucie że niby z prawej strony słychać.

falcon226 08-02-2012 10:47

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
Dracula chodzi mi o zawór N75 czy N18 bo one są zamienne.U mnie własnie on wydaje takie dzwięki.Rzadko ale czasem tak cyka, jak zgasze silnik .Pozdrawiam.

adam 24 08-02-2012 16:32

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
witam to cykanie to pompka paliwa od webasta jest ona w okolicy prawego siedzenia pod podłogą

akmon 08-02-2012 18:05

Odp: coś cyka (jak zegarek) z przwej strony deski rozdzielczej
 
Cytat:

Napisał sp9wlc (Post 1779486)
u mnie cyka przekaźnik, który steruje webastem, niewiem dlaczego tak jest, z tą różnica, że przekaźnik umiejscowiony jest po lewej strnie tam gdzie bezpieczniki, wyciągnij bezpiecznik od webasta będziesz wiedział czy to samo u Ciebie cyka

Mam podobne cykanie jak zlokalizować ten przekaźnik od webasta nie zawsze mi cyka sharan '99


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:06.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.