Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Mondeo (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=95)
-   -   [Mondeo 2014- ] Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=314821)

zenon21 17-11-2020 08:23

Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Z racji, że grzanie fotela z przodu jest strasznie fajną opcją, chciałbym żeby dzieciaki z tyłu mogły cieszyć się tym samym, zwłaszcza że teraz coraz chłodniej na zewnątrz.

Czy byłby ktoś w stanie potwierdzić mi numery części które udało mi się znaleźć?

DS73-14D696-DC – 2x – oparcie
DS73-14D696-DC – 2x – siedzisko
9U5T-14C724-AC – moduł grzania
DG9T-19K315-AE – wiązka pod kanapę
1901017 – wiązka w tunelu środkowym
EG9T-14D694-AAW – włącznik
1868832 – obudowa włącznika

Gdzieś mi się w internetach przewinął facet z Sankt Petersburga który sprzedawał całe fabrycznie nowe komplety za około 100 dolarów, ale nie umiem znaleźć do niego kontaktu. Czy lepiej szukać kanapy z grzaniem i przełożyć maty do siebie?

mm32 17-11-2020 13:26

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Maty musisz dobrze dobrać do foteli ,które aktualnie masz bo sa róże wersje.
Ogólnie przerabiałem temat w pierwszym komplecie tapicerki ,który miałem.Nie było jakoś specjalnie dużo roboty.Maty kupowałem nowe z ASO,moduł nowy z aliexpress,wiązki nowe z ASO,włącznik i tylny plastik używane z allegro.Wiazkę pod tunel miałem juz przygotowana bo zmieniałem wiązkę na taką co obsługuje 230V.

pankrakus 17-11-2020 17:37

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Cytat:

Napisał zenon21 (Post 3296663)
Z racji, że grzanie fotela z przodu jest strasznie fajną opcją, chciałbym żeby dzieciaki z tyłu mogły cieszyć się tym samym,
[...]

Witam

A w jakim wieku dzieci => w znaczeniu, czy jeżdżą w fotelikach?
Bo jeśli tak, to raczej nie odczują ogrzewania z kanapy


Cytat:

Napisał zenon21 (Post 3296663)
[...]
Czy lepiej szukać kanapy z grzaniem i przełożyć maty do siebie?

Obawiam się, że tylne, grzane kanapy z Mondeo, to trudno dostępny rarytas

pozdrawiam
pankrakus

zenon21 17-11-2020 18:29

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Jeszcze w fotelikach, ale kręci mnie dokładnie tego czego nie ma, a im bliżej fabryki tym lepiej :D Niestety na razie chyba poczekam, bo komplet nowych części to około 1600 zł.

mm32 17-11-2020 18:36

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Ja zmieściłem się w około 650zł.

fixmax 17-11-2020 18:39

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Za 1600 to komplet ładnych foteli kupisz, razem z podłokietnikiem, oczywiście wszystkie grzane i przednie elektryczne. Warto poszperać

zenon21 17-11-2020 19:05

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Będę szukać, próbowałem się nawet z jednym Rosjaninem skontaktować, miał komplety po około 100 dolarów, tylko fabrykę zamknęli w zeszłym roku i stracił pracę. Wymieniać swoich nie chcę, tapicerka u mnie jest w pedantycznym stanie i każda wymiana byłaby na gorsze :P raczej jako dawca do przeszczepu. @[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] cieszy mnie fakt, że da się to zrobić dużo taniej niż mam opcję na teraz. Muszę tylko cierpliwie szukać. Teraz kolej na bezdotykowe otwieranie klapy, a potem może OEMowa ładowarka bezprzewodowa z przodu :)

focus-morag 09-06-2022 12:18

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Czy po montażu kompletnej grzanej tylnej kanapy ,spięciu tego,montażu wiązki tunelu i włącznika grzana tylna kanapa zadziała czy trzeba aktywować np forscanem?

wasi69 05-10-2023 09:21

Odp: Podgrzewana tylna kanapa - doposażenie
 
Panowie odgrzewam kotleta z prosba o pomoc. Czy kanapa HB i Kombi rozni sie jakos od siebie? Patrzac po zdjeciach punkty mocowania i wyglad przodu sa podobne, ale moge byc w bledzie wiadomo. Dzieki z gory.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.