Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Dogrzewacz - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=29566)

dominiq 01-09-2023 18:59

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
Robiłem według tej instrukcji i mogę wejść w zaawansowane ustawienia, ale nie potrafię wyświetlić błędów.

mm32 01-09-2023 19:01

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
W takim razie spróbuj od nowa zgrać piec z pilotem,może po zdjęciu zasilania przez dłuższy czas dane sie wykasowały.

dominiq 01-09-2023 19:05

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
Już to robiła, przez wyjęcie bezpiecznika. Udało mi się wykasować błędy z pilota (choć nadal nie idzie ich wyświetlić). Ponoć jak sterownik po iluś próbach nie odpali to się blokuje, i wtedy trzeba go odblokować przez interfejs.

mm32 01-09-2023 19:20

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
Jeśli jest tak jak mówisz to sterownik zablokował się z jakiegoś powodu(błędu) a nie ot tak sobie,trzeba sczytać błędy,które się pojawiają,naprawić ogrzewanie,a odblokowanie sterownika to już dodatek.

pawel858 11-11-2023 19:31

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
1 załącznik(i)
Ktoś z was dokładał lub ma dołożone Webasto Thermo Top C ? Interesuje mnie działanie klap nawiewu powietrza. Wszystko podłączone jest według schematu.Po włączeniu webasto (przed zgaszeniem auta,nawiew ustawiony jest na przednią szybę ) nawiew na przednią szybę działa 2min a później automatycznie wieje z kratek.Gdzie jest błąd że po chwili wieje z kratek a nie na przednią szybę?

kamyl06 23-12-2023 20:03

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
Witam, przerabiał ktoś z was dogrzewacz silnika na pełnoprawne ogrzewanie postojowe?
Jak to wychodzi kosztowo i czy jest sens w taką zabawę?

Stefano 26-12-2023 17:19

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
Ma ten temat i z tym związane, napisaliśmy tutaj ponad 400 stron, poczytaj.

mpendzik 19-04-2024 16:25

Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy
 
1 załącznik(i)
Witam serdecznie.
Mam pewien problem. Zrobiłem w Mondeo mk4 2010r restart modułu AHCM, uruchomiłem webasto, pojawił się komunikat na conversie, że dodatkową nagrzewnica uruchomiona, przez chwilę coś słychać jakby za schowkiem i… cisza.
Zczytałem błędy i pojawia się takie coś jak na załączonym rysunku:)
Pomożecie gdzie szukać, zanim oddam auto do mechaników i wszystko zepsują bardziej…
Jest to kod B1D23:13. Obwód czujnika przegrzania otwarty


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.