Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   Ford Galaxy (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=108)
-   -   Dogrzewacz - kompendium wiedzy (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=29566)

urban233 18-01-2010 16:08

Odp: Dogrzewacz
 
witam panowie czy to normalne żeby w ciągu tygodnia spaliły się dwie świece żarowe w dogrzewaczud3wz,jedna używana a druga nowa gdzie szukać przyczyn? dzięki pozd

marwyk 18-01-2010 16:12

Odp: Dogrzewacz
 
jeśli ta nowa to podróba to możliwe

urban233 18-01-2010 16:19

Odp: Dogrzewacz
 
Cytat:

Napisał urban233 (Post 1336273)
witam panowie czy to normalne żeby w ciągu tygodnia spaliły się dwie świece żarowe w dogrzewaczud3wz,jedna używana a druga nowa gdzie szukać przyczyn? dzięki pozd

zamawiałem z allegro także wszystko możliwe może namiary na jakiekoś wiarygodnego sprzedawcw dzięki

urban233 18-01-2010 16:22

Odp: Dogrzewacz
 
Cytat:

Napisał urban233 (Post 1336287)
zamawiałem z allegro także wszystko możliwe może namiary na jakiekoś wiarygodnego sprzedawcw dzięki

a moze ktoś wie jak sprawdzić czujnik przegrzania i temperatury,te co są wewnątrz dogrzewacza,

piokolo 18-01-2010 16:59

Odp: Dogrzewacz
 
Cytat:

Napisał Stefano (Post 1333928)
Pompka przy piecyku jest sterowana bezposrednio ze sterownika pieca bez przekaźnika, natomiast ta druga koło filtra paliwa, to oczywiscie przez przekażnik, a numer jego mogę znaleść, ale ta jest sterowana z ECU, a nie z pieca.
Pozdr.

Uff podłączyłem VAG-a - błąd pompki - zwarcie do masy, po skasowaniu błędu ruszyły obydwie ;-)

WROBEL2518 18-01-2010 18:13

Odp: Dogrzewacz
 
Witam.. Koledzy pomóżcie ni z tym moim problemem,dziś zauważyłem ze jak dłużej pochodzi samochód to jak by z tłumika pieca delikatnie parowało...

Stefano 18-01-2010 18:52

Odp: Dogrzewacz
 
Jak ci można pomóc?? Musisz zdiagnozować usterkę, co masz tam uszkodzone. Poczytaj forum.
Zresetuj na początku sterownik, przez wypiecie tej duzej wtyki do sterownika wewnatrz pieca, zmusi to sterownik do ponownych prób uruchomienia urzadzenia.

Pozdr.

Pacific tdi 18-01-2010 19:24

Odp: Dogrzewacz
 
Cytat:

Napisał urban233 (Post 1336273)
witam panowie czy to normalne żeby w ciągu tygodnia spaliły się dwie świece żarowe w dogrzewaczud3wz,jedna używana a druga nowa gdzie szukać przyczyn? dzięki pozd

Możliwe. Mi też się spaliła używka.. Teraz zakładam nową. Może sitko masz przepalone. To też ma wpływ na żywotnośc świecy.

silencer 18-01-2010 20:54

Odp: Dogrzewacz
 
Cytat:

Napisał marwyk (Post 1336263)
najlepiej zdjac osłone silnika, zdjąć tę półke z podszybia, i dobrze jest chyba odkręcić zbiornik z płynem i pomkę ma sz na widoku.
Ew. można to połaczyć z wymianą filtra paliwa jesli tego ie robiłeś bedziesz miał dużo lepszy dostęp do pompki

No dobrze a ona jest jakoś przymocowana do czegoś oprócz gumowych węży?

passat 18-01-2010 20:57

Odp: Dogrzewacz
 
Witam
Czy ktos dysponuje symbolem czujnika na podszybiu ?
Udalo mi się uruchomić mój D3WZ, ale dziala tylko jak ten czujnik mam zwarty.
Czujnik który siedzi tam obecnie to 51919501A a z katalogu wychodzi na to, że to czujnik temperatury cieczy chodzącej. Tylko co on robi w tym miejscu ? :(::


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.