Forum Ford Club Polska

Forum Ford Club Polska (https://forum.fordclubpolska.org/index.php)
-   strefa|dolnośląska (https://forum.fordclubpolska.org/forumdisplay.php?f=124)
-   -   gdzie naprawić klime we Wrocławiu (https://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=78915)

przemo251 18-09-2009 13:36

gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Witam!

Pytanie jak w temacie. Miałem nabitą klimę i nagle przestała działać, najprawdopodobniej gdzieś ucieka.

Słynny Pan Tomek;) powiedział mi że dobrze robią na ul. Rejtana przed mostem osobowickim, ale tego nie znalazłem.

pozdrawiam

mariuszmajewski 18-09-2009 21:11

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Cześć

Polecam Klima-Kar na Grota Roweckiego 129 [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...], byłem tam z Passatem i swoim Mondeo. Cena za dezynfekcję ok 80-90 zł, uzupełnienie czynnika chłodzącego ok 120 zł.

Mariusz

Dexon 24-09-2009 19:47

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Cytat:

Napisał przemo251 (Post 1247441)
Słynny Pan Tomek powiedział mi że dobrze robią na ul. Rejtana przed mostem osobowickim, ale tego nie znalazłem.

Pewnie chodzi o ul. Reymonta... jadąc od centrum, tuż przed mostem skręcasz w lewo, na taki duży plac z mnóstwem warsztatów. Inna sprawa, że jakoś nie byłem zachwycony obsługą :)

lotnik11 28-09-2009 11:56

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Ja również byłem na Reymonta z klimatyzacją i nie jestem zachwycony miałem wrażenie że próbują mnie naciągnąć i był duży problem z wypisaniem faktury.

banita 01-04-2010 11:38

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Robiłem tam klime tz uszczelnienie i nabicie. Byłem zadowolony, cen juz nie pamietam, chociaz troche mi wyszlo bo jak sie okazało po pierwszym nabiciu był wyciek i trzeba było uzupełniać.

lotnik11 01-04-2010 21:43

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
ja zapłaciłem za wszystko ponad 400 zł a klima nie działała od roku ....

michra 03-04-2010 20:14

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Ja robiłem na rakowej.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Zadowolony byłem, nie zdarli ze mnie. Ludzie też pisali, że u nich naprawiają przyzwoicie.

lotnik11 05-04-2010 12:52

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
a ile zapłaciłeś ?

marko79 30-04-2010 13:36

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Moja klima zaniemogła 2 lata temu, w końcu w tym roku postanowiłem ją zrobić, podjechałem na rakową do Gastalu umówiłem się na termin, autko odstawiłem o 8 rano a 9:30 telefon że usterka zlokalizowana. Jakieś styki były zaśniedziałe i wentylator nie chodził na I biegu. Z nabiciem i odgrzybianiem zapłaciłem 350 zł. Przez telefon zostałem poinformowany o kosztach i czy życzę sobie nabicie i odgrzybianie. Więc myślę że zakład godny polecenia.

juras25 30-04-2010 14:32

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
TiM serwis. Smętna13. tel 071 372-83-34, 501-962-960.

Lukaszko 01-05-2010 13:29

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Na grota roweckiego 129. Nie byłem tam ale mi polecano i nawet stronę internetową mają [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] .

Loczek4 07-05-2010 21:28

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Polecam AutoKlimat na maślicach.

Wojtas7272 25-01-2011 21:29

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Witam , niewiele tych magików od naprawy klimy we Wrocławiu godnych polecenia, jeżeli macie kogoś godnego polecenia czekam na info, dzięki !
Wojtas z Wrocław szczęśliwy posiadacz Galaxy Mk2 TDI

bambucza 25-01-2011 22:11

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Ahhh no tak, już trzeba pomyśleć po mału o grzybobraniu i ładowaniu klimy :)

Marek 25-01-2011 22:22

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Cytat:

Napisał Lukaszko (Post 1426920)
Na grota roweckiego

Ich to mi wszyscy polecają

konradwan 25-01-2011 22:32

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Na Grota? Klima? Gdzie dokładnie? Czy klimatyzację trzeba nabijać co rok? Bo chyba nie włącza mi się sprężarka i mam nadzieję, że po prostu zabrakło mi czynnika chłodzącego...

bambucza 26-01-2011 09:08

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Nie jest to wymóg żeby co rok ładować, Ja będę teraz ładował, a poprzednio robił to poprzedni właściciel dwa lata temu. Jak nie czuć grzybka (u mnie nie czuć) to nie musisz jeżeli klima działa bo jest odczynnik. Jeżeli wozisz dziecko to przydałoby się żebyś to robił systematycznie co rok :)U mnie chociaż klima działa i nie czuć grzybka to po dwóch latach musowo zrobię odgrzybianie i ładowanie odczynnika :) tylko fajnie by było zrobić to teraz bo w marcu i kwietniu ceny polecą do góry :)

Arti 17-02-2011 23:18

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Cytat:

Napisał konradwan (Post 1585284)
Na Grota? Klima? Gdzie dokładnie? Czy klimatyzację trzeba nabijać co rok? Bo chyba nie włącza mi się sprężarka i mam nadzieję, że po prostu zabrakło mi czynnika chłodzącego...

Nie musisz ale warto sprawdzić jak wygląda sytuacja gdyż dzięki corocznym kontrolom wyłapano u mnie usterkę na zaworze przez który znikał czynnik.

Wojtas7272 03-03-2011 09:29

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Witam, klimatyzacje - serwis
Również polecam serwis TiM przy ul. Smętnej, dzielnica Śródmieście - Sepolno !
Koleś jest dobry , niedrogi i napewno nie naciąga .

Lukaszko 25-05-2011 08:12

Czyszczenie parownika
 
Witam.
Czy ktoś czyścił parownik w Foce Mk1 we Wrocławiu?

Tradycyjne odgrzybianie chemią i ozonem nie przynosi zadowalających efektów i chyba muszę dostać się bezpośrednio do parownika i go oczyścić.

Szukam jakiegoś sprawdzonego zakładu który to zrobi i przy okazji nic nie pourywa i poskłada zpowrotem.

Marek 25-05-2011 09:02

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Poszukaj w googlach zakładu na ul.Północnej.Znajomy tam robił fokę i był zadowolony

paka 20-07-2011 21:34

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Witam,

Chciałem przestrzec przed serwisem klimatyzacji Reg-Plast na ulicy Przedmiejskiej. Co do hurtowni się nie wypowiadam, ale serwis tragedia. Miałem wymienianą chłodnicę klimatyzacji. Przez dwa miesiące z nimi walczyłem i ostatecznie musiałem pojechać do innego serwisu. Tam zrobili od miejsca i wszystko wreszcie działa. Już myślałem, że to lato bez klimatyzacji będę musiał przeżyć. W każdym razie miało być tanio a niestety wyszło jakbym oryginał w serwisie zakładał plus oczywiście mój stracony czas (baaaardzo dużo).

A więc ku przestrodze - nie zaglądajcie tam przypadkiem.

cz_ort 09-08-2011 21:30

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
cześć,
Ja robiłem u Sochackiego na Borowskiej.
Umówiony na cenę za całość i termin przyjechałem ze swoim filtrem kabinowym.
Obiecali zrobić do południa. Po południu zadzwoniłem, żeby dopytać jak im poszło, powiedzieli, że będą gotowi za pół godziny. Niby nic, bo i tak byłem w pracy, ale im się przeciągnęło.
Potem niemiła niespodzianka przy płaceniu, bo doliczyli ekstra za wymianę filtra, który przywiozłem (montaż ichniego jest "w cenie") i narzekali, że to Ford i trzeba się nagimnastykować, żeby wymienić filtr.
Wydruku żadnego nie dostałem.

Klima działa, wożę dziecko, więc mam nadzieję, że odgrzybiona. Nie paruje, więc skropliny chyba wydmuchali. Cena bez rewelacji, ale też nie drogo.
Następnym razem tam chyba już nie pojadę.

trociu 11-06-2012 15:23

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Czy coś się zmieniło w temacie warsztatów od klimy? Potrzebuję uszczelnić parownik i spradzam, gdzie to można zrobić sprawnie i dobrze. Z powyższego wychodzi mi, że TiM Serwis i KlimaKar. Czy ktoś miał może jakieś przeboje z klimą i ma świeższe informacje?

mariuszmajewski 18-06-2012 08:15

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
KlimaKar mogę polecić, robiłem naprawiali mi klimę w Passacie. Zrobione sprawnie i solidnie :)

arkmyl12 29-07-2012 22:59

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Na Szwedzkiej jest mały ale solidny warsztat, kilka lat temu jezdziłem do niego z mk2. Nie wymyśla, ceny normalne, konkretny

GoLdiFocus 21-08-2012 20:55

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
szwedzka 8 pan Mirosław ! super koleś ! byłem foką ...

wydra 21-08-2012 21:02

Odp: gdzie naprawić klime we Wrocławiu
 
Nor Auto na Bielanach naprawia klimę, ale ceny miażdżą.


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
części do Fordów - tarcze i klocki EBC
Regeneracja wtryskiwaczy - Regeneracja wtryskiwaczy benzynowych
Regeneracja turbosprężarek - Regeneracja czyszczenie filtrów DPF FAP
serwis komputerowy Białystok - naprawa laptopów


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.